Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bmw s1000rr stop ışığı çakar modülü?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 180 Z-one S
    mondial 180 z one s motora takmayı düşünüyorum olur mu sizce? motorun arka stop ışığı led.

Ha yoksa ona benzer,frene basmazken çok sık şekilde yanıp sönen(pek belli olmuyo ya yanıp söndüğü)modül var mı?

birde hazır konu açmışken sorayım;motorun stop ışığının dış plastiği kırmızı. onu saydam yapabilir miyiz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Modulden anlamam da dış plastik olayında o motor için yapılmış saydam parça varsa değişim yapılır. Kırmızıyı saydama çeviremezsin.
    XxFatiHxX bunu beğendi.

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Hazır olarak varmı bilmiyorum ama elektronik bilgisi iyi olan birisi yapabilir bu devreyi ben vaktinde arkadaşıma yaptırmışım 250 adet mantar led döşemiştim stop tasına arkadaşımda devreyi yapmıştı aynı bu sistemle çalışıyordu.
    XxFatiHxX bunu beğendi.
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Motosikleti
    Mondial 180 Z-one S
    o parçanın saydamını nerede yaptırabiliriz?

Motosikleti
    Xciting 250R
    Sendeki stop camını sök, pleksi glass firması bul, onlar cnc makinasında yapsınlar ama ciddi bir maliyet çıkar. Bulabilirsen tanıdık eş dost hatır işi olarak yaparlar.

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    dostum cakar yapan stop lambalari var ledli. sadece alip lambanin yerine yakiyorsun. her seyi icinde zaten. oto elektrik aksesuar satan yerlerde 2 tanesini 20 lira gibi bir rakama alabilirsin.

kolay gelsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler