Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sıfır kuba (ege100) motorun 10 dakika içerisinde arka fren çubuğu koptu

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar motoru sıfır aldım. ışıklara yaklaştığımda hafif arka frene dokundum ve bir anda çubuğu koptu. Allah'tan çok fazla hız yapmıyordum. Sizce neden olabilir? Çin malı olduğundan dolayı mı yoksa her motorda olabilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Montaj hatası. Benimde başıma lastiği tamir ettirince gelmişti. Lastiği yapan bebe ( bidaha kendim yapıcam ) arka frenin ordaki kancayı takmayı unutmuş. Işıklara yaklaşırken bi bastım pat dedi koptu. Sen ben garantiden almalısın sonuçta yeni motor. Ama aklında olsun bunların montajları kötü, heryerini motoru tutan saplamaları bile sıktır. ( Benim gevşemişti ) Veya kendin de sıkabilirsin. Motordan az buçuk tamir işlerinden anlamak şart. Ben öğreniyorum. Tamircilere güvenmiyorum, illa biyerlerini bozuk bırakıyorlar.
    yusuf1987 bunu beğendi.

Alıntı motoco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Montaj hatası. Benimde başıma lastiği tamir ettirince gelmişti. Lastiği yapan bebe ( bidaha kendim yapıcam ) arka frenin ordaki kancayı takmayı unutmuş. Işıklara yaklaşırken bi bastım pat dedi koptu. Sen ben garantiden almalısın sonuçta yeni motor. Ama aklında olsun bunların montajları kötü, heryerini motoru tutan saplamaları bile sıktır. ( Benim gevşemişti ) Veya kendin de sıkabilirsin. Motordan az buçuk tamir işlerinden anlamak şart. Ben öğreniyorum. Tamircilere güvenmiyorum, illa biyerlerini bozuk bırakıyorlar.
    Bugün tamirciye götürdüm. Senin dediklerinin aynısını dedi hocam. Dediğin gibi öğrenmek şart . bu müsveddelere kalırsak işimiz yaş!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)