Oncelikle kolay gelsin abilerim arkadaşlarım benim ilk motorum olan bu kt 125 için öneriye ihtiyacım var.Motoru 200cc yapmayı düşünüyorum baştan söyleyeyim kimse demesin boşuna masraf yapacaksın gibisinden şeyleri çünkü bu eğlence işi ben bundan zevk alıyorum ve şu an motor 150cc (kt 150cc üst silindir kapağı, 150 kt silindir seti, Japon 150cc karbürator) fakat bi usta yüzünden motorum dağılmış bulunmakta yaptığı yanlış subab ayarı yüzünden subab 1200kmde pistona girip piston ve silindiri dagıtmış durumda Allahtan yavaş gidiyordum ki otobanda düşmekten kurtuldum. Şimdi 200cc yapsamda yapmasamda aynı masrafı yapmak zorunda kalacağım çünkü orjinal kt 150 üst kapağı 258 lira külbütör kapağıyla 280 falan silindir seti 100-130 buna ek olarak krank değişcek sadece madem bu duruma gelmişim 200cc yapayım diyorum bana uyumlu parça önerisi yapabilecek abilerim varsa yorum atmalarını bekliyorum çünkü öyle böyle bu motor 200cc olacak ve sizinle paylaşacağım parçalar zongshen olabilir önerilerinizi bekliyorum