Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

body tuning.... yardım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    reddish7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF500
    arkadaşlar hepinize keyifli sürüşler diliyorum...

foruma yeni üye oldum. honda cbf 500 motosikletim var ve üzerinde biraz oynamak istiyorum.. şerit sticker larla biraz atraksyon yapmak peşindeyim..
    viper arabaların ön kaputtaki çift şerit gibi tepoya renk attırmak istiyorum ancak motorum yeni ve daha sonra değiştirmek istediğimden boya olayına giremiyorum.. bildiğiniz profesyonel sticker desen yapanlar varmı..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    öncelikle hoşgeldin dostum.. istediğin şerit çekebilirsin çıkartmakta sorun yaşamazsın.. biraz tiner işini görecektir.. yada pasta.. ama cbf 500 e şeritn pek iyi gideceğni zannetmiyorum ama dene yinede.. beğenmezsen bahsettiğim yöntemle iptal edersin.. foto eklemeyide unutma..
    CBR 600F Honda,

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    herhangi bir reklamcı istediğin şekilde şerit veya şekil çıkarabilir. ancak boya ile yapılan kadar şık olmaz. hem şerit kenarları çıkıntılı görünür hemde zamanla şeritler kir tutar çirkinleşir. önerim airbrush. daha sonra çıkarmak istediğinde depoyu baştan boyatman gerekebilir.

reddish7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF500
    fikirleriniz için teşekkürler. sizde anlarsınızki boya olayının dönüşü biraz sakıncalı olur en azından önce bi bant çektirip sonucu gördükten sonra ve bir müddet kullandıktan sonra eğer tamamen içime sinerse boyo attırabilirim..
    yaptırabilirsem ressimlerinide yollarım belki yeni bi çığır başlar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler