Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu hangi parça?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki z250sl
    Merhabalar. Forumda yeniyim, motosikletten pek de anlamam. Sorun şu ; marş basıyor ama motor çalışmıyor. Şu parçadan garip sesler geliyor. Bu parça nedir abiler, arkadaşlar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MONDİAL 100 SFC SNAPPY X
    Bu parça marş rolesi eger ses geliyorsa ya akü zayıf yada ömrünü tamamlamış

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    role bu kanka

Forumdaşlar cevaplamış , ancak bu motosiklet modeli nedir ? röleye sigorta ile gelmekte , evvela sigortaları aynı değerleri ile değişin yahut yerinden ayırıp yanık / kırık / oksitli olup olmadığına bakın .

Motor modelini yazın , işçiliği fena değil çinli bişey değil yahut , en iyi çinli ?

Motosikleti
    Kawasaki z250sl
    Cevaplarınız için herkese teşekkürler. Motorum 2015 Kawasaki z250sl. Parçayı değiştireyim mi? Ya da önce şarj yapıp motoru çalıştırıp rolenin 2. Denemede çalışıp çalışmadığını mı test edeyim?

Alıntı torun-h adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevaplarınız için herkese teşekkürler. Motorum 2015 Kawasaki z250sl. Parçayı değiştireyim mi? Ya da önce şarj yapıp motoru çalıştırıp rolenin 2. Denemede çalışıp çalışmadığını mı test edeyim?
    Yazdığım gibi , evvela üstünde bulunan sigortaları kontrol edin " yeşil şeyler " onlar yerlerinden ayrılıp takılabiliniyor , sigortalar sağlam ise sorun röledir , aynı model bi motordan parçayı satın almadan rica edip kontrol amaçlı 3-5 dakikalığına test etme imkanınız varsa tam tesbit yapardınız.

Önerim , mutlaka orjinal parça kullanmanız , işçiliği tanırım buna benzer sigortalı röle görmemiştim doğrusu ve belli etmişti bu yüzden sordum.

AKÜ ZAYIF İSE EVVELA AKÜYÜ TAM ŞARJ EDİP DENEYİN .

Motosikleti
    Kawasaki z250sl
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazdığım gibi , evvela üstünde bulunan sigortaları kontrol edin " yeşil şeyler " onlar yerlerinden ayrılıp takılabiliniyor , sigortalar sağlam ise sorun röledir , aynı model bi motordan parçayı satın almadan rica edip kontrol amaçlı 3-5 dakikalığına test etme imkanınız varsa tam tesbit yapardınız.

Önerim , mutlaka orjinal parça kullanmanız , işçiliği tanırım buna benzer sigortalı röle görmemiştim doğrusu ve belli etmişti bu yüzden sordum.

AKÜ ZAYIF İSE EVVELA AKÜYÜ TAM ŞARJ EDİP DENEYİN .
    Çok teşekkür ediyorum.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    sigortayı kontrol edin sağlam ise alyen başlı vidayı sıkın, gevşemeden dolayı temas sıkıntısı varsa oda çalışmasını engelleyebilir, marş motoru üzerinde de bir kablo var onu da sıkın, kutup başlarını sıkın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler