Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklet ramork yapacağım

Motovento
    REKLAM ALANI

slm arkadaşlar motosikletime ramork yapacağım motorum celik cg 100 cc den 150 cc yukselttim kafama takılan bir kaç sorun var jant lastik seçimi el arabasının lastiği olmazı ve amasör şartmı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı byinfaz.42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar motosikletime ramork yapacağım motorum celik cg 100 cc den 150 cc yukselttim kafama takılan bir kaç sorun var jant lastik seçimi el arabasının lastiği olmazı ve amasör şartmı
    Aslm .

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...t-romorku.html

okudum o konuyu da jant lastigi internette bulmadim

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    Çok ucuza 2.el adam gibi romork bulabilirsin. Ben tavsiye etmem . Haaa desen ki çeki demiri üzerine ray koyucam motoru da onun üzerinde tasiycam o olabilir.
    Bir kere amortisör şart. En güzeli torsiyonlu dingil tabi. Adam gibi bir coupling şart olmaz ise olmaz. Işıklandırma bence şart. Bunlar sıkı para tutar. Bir de üzerine lastik jant galvaniz şase rampa park krikosu çamurluk derken zaten sana 2.el adam gibi römorkdan pahalıya gelir.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Scooter jant ve lastıgı bulabılırsın arastırırsan,

ustam ben köyde kaynakciyim gaz altı kaynak makinası var demir doğrama işini yapıyorum köyde olduğum için jant lastik amasör bulamıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:14 ----------

coupling nedir ve torsiyonlu dingil enleri 1.5 metre bende araba için ramork var ilerde onu makasa cevirecem çünkü yolda çok sekiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)