Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zonghsen ZS200

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Merhabalar. Zonghsen cross aldım. Toplayıp binme niyetindeyim. Kilometre saati çalışmıyor. İnternette bayağı baktım ama rediktör bulamadım. Başka markadan uydurma yapabilirmiyim? Muaneyede sıkıntı çıkarır mı çalışmazsa?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    hocam sizin için yuvasına denk getirmek zor olmasa gerek

muayenede de hiç bir sorun olmaz. markasına bakmıyorlar yada değişmiş olmasına. sadece o andaki km yi yazıyorlar muayene kağıdına o kadar. tekeri döndürünce hareket etsin yeterli.

kolay gelsin.

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Muayeneyi bilmem daha hiç gitmedim yalnız zogshenin motorlarını uzun süredir mondial getiriyor mondial parçacisina bir sor yalnız genelde çinli motorlar parça olarak birbirlerine yakın olurlar

Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    diablof uydurma yapmaktan sıkıldım. Önceliğim orjinalde. O olmazsa kolay yolda. Oda olmazsa mecbur uyduracağım bişeyler. Km hiç hareket etmiyor. Redüktörün içi bozulmuş. Sanırım dişliyi yemiş. Halatı çevirmiyor.

Dün kontak bozuldu. Ve başka bi çinlinin kontağı taktım. Direksiyon kilidi değiyordu dönmüyordu. Bir saatten uzun süre keski ile o kilidin parçayı koparmaya çalıştım. Almanlar bile böyle kaynak yapmaz iki cm kadar demir parçayı kopardım vura vura. Uydurma işi sıkıyor artık. Belki bi bilen vardır, belki kolay yolu vardır.

muratarslan artık pazartesi biraz dolaşayım bari. Parçacıları. Yakın bi parça bulursam çok daha kolay olacak. Asya 200 gy tam olur denilse mesela, hemen internetten sipariş verip işi bitireceğim.

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Uyanlardan lifan varsa ondan al çinlilerin içinden en iyisidir fabrikada var ülkemizde rahat bulursun

Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Redüktör sağ tarafta. Çinli motorların nerdeyse tamamında redüktör solda disk sağda. Bunda ise disk solda redüktör sağda. Yani sola takılandan alıp uydursam ters döner :D redüktörü sağda olan motor lazım bana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)