Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda hornet benzin pompasi

Motovento
    REKLAM ALANI

iyi günler arkadaşlar ben kıbrıstan 2008 model honda cb600f hornet kullanicisiyim motorum 60000 km civarinda benim sorum benzin pompasi hakkinda olacakti burdaki benzin kalitesi hem kötü hemde kirli bu yuzden pompa filtresi tikandi söküp temizledim ama tam temizlenmedi filteresini bulamadim komple pompada pahali simdi üzerindeki pompa zaman asimindan ve kötü benzinden dolayi eskimis güçten düşmüş olabilirmi böyle bir durum yoksa filtresini turkiyede bulabilirmiyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı shinigami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler arkadaşlar ben kıbrıstan 2008 model honda cb600f hornet kullanicisiyim motorum 60000 km civarinda benim sorum benzin pompasi hakkinda olacakti burdaki benzin kalitesi hem kötü hemde kirli bu yuzden pompa filtresi tikandi söküp temizledim ama tam temizlenmedi filteresini bulamadim komple pompada pahali simdi üzerindeki pompa zaman asimindan ve kötü benzinden dolayi eskimis güçten düşmüş olabilirmi böyle bir durum yoksa filtresini turkiyede bulabilirmiyim

sahibinden.com'da falan araştır eğer türkiye bulursan alıp göndermede falan yardımcı olurum.

bayagi bir arastirdim ama sonuc alamadim ebay dan bakacam birde en cok merak ettigin benzin pompasi bahsettigim unsurlardan dolayi pompada asinma performans kaybi vb durum olusmusmudur

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Pompayı söküp, sanayide japon yedek parcacılarına göster, otomobillerinki kısmen uyuyor. Misal Suzuki DL 1000 in benzin pompasına, Hyundai nin kini takmıstık. Zehir gibide olmustu.

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Benzin pompasını zorlayan şey; benzini sonuna kadar bitirmektir,
    Motor ışık yakmaya yakın benzin almakta büyük fayda var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)