Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

TVS Teknik Servis Sorusu - TVS Apache RTR 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese Merhabalar;

Öncelikle bir motorsiklet kullanıcısı olmadığımı belirtmek istiyorum. Ama çok hevesliyim. Araştırmalarım sonucunda TVS Apache RTR 150 - Yamaha YBR 125 - Honda CBF 150 arasında kaldım. Beni en çok etkileyen TVS Apache oldu açıkçası. Ama Eskişehir'de bu üç markanın da yetkili servisini ve bayisini bulamadım. Size sorum; TVS Apache almak istersem, Eskişehir'de nereden alabilirim ve satın aldıktan sonra teknik servis konusunda sıkıntı yaşar mıyım? Eskişehirli olduğum için bu konulara dair çok net cevaplar bulamadım internette. Çünkü herhangi bir sorun yaşadığımda yakınlarda gidebileceğim bir teknik servis olmasının önemli bir problem olduğunu düşünüyorum.

Bu konuda bana Eskişehir'le alakalı verebileceğiniz tüm bilgiler ve yorumlar çok hora geçecektir. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    SERVISE ihtiyacin pek olmicak ama yag nasil degisicek o onemli gerci ben aldigimdan beri hic servise gitmedim kendim hallederim o isleri apachede garantilik is zor cikar ciksada 2 sene yi gecince ikinci Apache benim bu arada
    www.erkakurye.com

Peki satın almak ya da denemek istesem, Eskişehir'de benimle ilgilenecek bir bayi var mı? Ayrıca kullanıcı olarak memnunmusunuz TVS Apache'den?

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tvs apache hepsinden iyidir lastigimi degistirirken bir ybr kullanicisina denk geldim adam makineyi gorunce uuuu supermis bu dedi gelelim konumuza cevre illere bakabilirsiniz bandirmada var mesela ben balkesirdeyim bandirmadan aldim ve servisede oraya gittim guzeldi memnun kaldm hatta sehir disinsan bile gelen arkadaslar olmus oraya garantilik bisey olacagini zannetmiyorum tek eksigi bence orjinal lastikler bunuda max 200 tlye michelin alarak cozuyorsunuz lastikler rodajda olmasina ragmen orjinalden cok cok daha iyi yag konusunuda kafana takma derim gecen gun bir cbf 150 yagi nasil degistigini anlatan konu vardi onunla ayni arada fark yok yanliz serviste dikkat etmistim tapayi acan anahtar 15 veya 16 olaniydi ERROR88 bu konuda son noktayi koyucaktirgoogledan tvsnin sitesine giripte neresi size daha yakin bakabilirsiniz
    mterayes26 ve eby78 bunu beğendiler.

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    ybr 125 2009 model tavsiye ederim, tvs ler 1-2 sene sonra baş ağrıtabilir.
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tvs cidden mükemmel

Dijital göstergesiyle
    Yakıt tüketimiyse
    Son hızıyla

Gerçekden o fiyata alınaca en iyi motosiklet saydığım yönleriyle muadilleri (ybr cbf) arasında dağlar kadar fark var (sadece yakıt tüketimi ybr ile aynı)

Kalite olarakda bir yamahadan bir honda dan çok eksiği aşağı kalır tarafı yok.

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    http://www.tvsturkiye.com/

burada bayi ve servis listesi var.
    !?

yardımlarınız için teşekkür ederim. sanırım ehliyetimi aldıktan sonra ankaradaki bayisinden bir TVS apache alacağım. umarım teknik servise ihtiyaç duymam ya da buradaki yetkili olmayan servislerdeki ustalar bana yardımcı olabilirler.

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Bende bugün tvs bayisine gidip apacheyi inceledim.Selesi gayet rahat,görüntüsü ybr ve cbf ten daha güzel.Göstergesi dijital ve daha fonksiyonel.Bu üç motosiklet arasında en büyük fark alacak kişinin zevki diyebilirim TVS yi o kadar beğenmeme rağmen motosikletimi satar satmaz ybr alıcam,bununda tek sebebi gerçekten sağlam bir motosiklet olması.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    evet tvs güçlü yakışıklı sağlam fakat unutulmaması gereken bi durum varki üzerindeki dijital gösterge el bombası gibi ne zaman bozulacağı belli değil ve bakımları yetkili serviste yaptırmayacağın için sıkıntı çıkardığı zaman ne yapacaksın...
    evet belki hepsi yapmaz ama benim bi arkadaş yeni kasa apache aldı sakaryada servis olduğu halde özel servise gidiyordu ama gösterge kafayı yedi devir çubuğu hareket etmiyor yani arıza yaptı ne yapacak bilmiyorum garantisi olmadığı için cepten yaptırmak durumda kalacak gibi...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı the_jester adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhabalar;

Öncelikle bir motorsiklet kullanıcısı olmadığımı belirtmek istiyorum. Ama çok hevesliyim. Araştırmalarım sonucunda TVS Apache RTR 150 - Yamaha YBR 125 - Honda CBF 150 arasında kaldım. Beni en çok etkileyen TVS Apache oldu açıkçası. Ama Eskişehir'de bu üç markanın da yetkili servisini ve bayisini bulamadım. Size sorum; TVS Apache almak istersem, Eskişehir'de nereden alabilirim ve satın aldıktan sonra teknik servis konusunda sıkıntı yaşar mıyım? Eskişehirli olduğum için bu konulara dair çok net cevaplar bulamadım internette. Çünkü herhangi bir sorun yaşadığımda yakınlarda gidebileceğim bir teknik servis olmasının önemli bir problem olduğunu düşünüyorum.

Bu konuda bana Eskişehir'le alakalı verebileceğiniz tüm bilgiler ve yorumlar çok hora geçecektir. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
    Tvs hondaya göre en az 3 adım once performansda ama hondada kı saglamlık hiçbirinde yok . Eskişehirliyim gel özel den konusalım ekle faceden . Eray DÜZCELİ ( HAYAT İKİ TEKERDİR )
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet tvs güçlü yakışıklı sağlam fakat unutulmaması gereken bi durum varki üzerindeki dijital gösterge el bombası gibi ne zaman bozulacağı belli değil ve bakımları yetkili serviste yaptırmayacağın için sıkıntı çıkardığı zaman ne yapacaksın...
    evet belki hepsi yapmaz ama benim bi arkadaş yeni kasa apache aldı sakaryada servis olduğu halde özel servise gidiyordu ama gösterge kafayı yedi devir çubuğu hareket etmiyor yani arıza yaptı ne yapacak bilmiyorum garantisi olmadığı için cepten yaptırmak durumda kalacak gibi...
    180tl abi o gösterge bozulsada cok cok büyük bi sorun olmaz öle yada böle yapılır değermi değer
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    180tl abi o gösterge bozulsada cok cok büyük bi sorun olmaz öle yada böle yapılır değermi değer
    Gösterge cidden o kadar uygun mu ben daha pahalı sanıyordum?

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    tvs sınıfının lideridir. bakmayın siz türkiyede hakettigi yeri bulamamıştır.

hyosung içinde millet yok krank kırıyor yok öyl yok böyle diye çamur attılar. millet diline doladı. oysaki tr de 1000 tane gr250r satıldıysa ve bunun 3-5 tanesi motoru zorlayıp krakn kırdıysa burada üretici ne yapsın.

tvs içinde binende binmeyende diline dolamış bir vibrasyon.

bugün dünyanın en ünlü motosiklet üreticilerinin de bazı modelleri vibrasyonludur. örnegin bmw f650gs

tvs kendi sınıfında gerek saglamlık gerek görüntü gerekse fiyatı ile rakiplerinden üstündür.

km göstergesini örnek vermiş bir arkadaş. sıfır km aldıgın bir motosiklet 2 yıl garantilidir. bu süre zarfında arızalansa bile garantiden degişir. garantisi bitmiş yada garanti dışı kalmış bir motosiklet içinde elektronik tamiri yapan yerler var. götürürsün makul bir fiyata yaptırırsın. nice araç beyinleri tamir ediliyor. basit bir gösterge mi tamir edilemiyecek.
    ERROR88 ve hüseyin 52 bunu beğendiler.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs sınıfının lideridir. bakmayın siz türkiyede hakettigi yeri bulamamıştır.

hyosung içinde millet yok krank kırıyor yok öyl yok böyle diye çamur attılar. millet diline doladı. oysaki tr de 1000 tane gr250r satıldıysa ve bunun 3-5 tanesi motoru zorlayıp krakn kırdıysa burada üretici ne yapsın.

tvs içinde binende binmeyende diline dolamış bir vibrasyon.

bugün dünyanın en ünlü motosiklet üreticilerinin de bazı modelleri vibrasyonludur. örnegin bmw f650gs

tvs kendi sınıfında gerek saglamlık gerek görüntü gerekse fiyatı ile rakiplerinden üstündür.

km göstergesini örnek vermiş bir arkadaş. sıfır km aldıgın bir motosiklet 2 yıl garantilidir. bu süre zarfında arızalansa bile garantiden degişir. garantisi bitmiş yada garanti dışı kalmış bir motosiklet içinde elektronik tamiri yapan yerler var. götürürsün makul bir fiyata yaptırırsın. nice araç beyinleri tamir ediliyor. basit bir gösterge mi tamir edilemiyecek.
    Sezer kardeş sen bana özelden numaranı yollarmısın sana bişeyler danışacağım?

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Tvs iyidir scooterimi satarsam bende alicam bi tane

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    3 ü arasından en güçlüsü, en karizması ;) tercih sebebidir.
    ERROR88 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs apache hepsinden iyidir lastigimi degistirirken bir ybr kullanicisina denk geldim adam makineyi gorunce uuuu supermis bu dedi gelelim konumuza cevre illere bakabilirsiniz bandirmada var mesela ben balkesirdeyim bandirmadan aldim ve servisede oraya gittim guzeldi memnun kaldm hatta sehir disinsan bile gelen arkadaslar olmus oraya garantilik bisey olacagini zannetmiyorum tek eksigi bence orjinal lastikler bunuda max 200 tlye michelin alarak cozuyorsunuz lastikler rodajda olmasina ragmen orjinalden cok cok daha iyi yag konusunuda kafana takma derim gecen gun bir cbf 150 yagi nasil degistigini anlatan konu vardi onunla ayni arada fark yok yanliz serviste dikkat etmistim tapayi acan anahtar 15 veya 16 olaniydi ERROR88 bu konuda son noktayi koyucaktirgoogledan tvsnin sitesine giripte neresi size daha yakin bakabilirsiniz

tıpa yı 17 acar
    www.erkakurye.com

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alperciğim 180 tl az para değil bence sonuçta para kolay kazanılmıyor
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Gösterge felan bozulmaz rahat olun cın halk cumhurıyetınde uretılmıyor bu alet adam gıbı acıp kapatırsan bişi olmaz ac kapa ac kapa oynarsan olabılır bişiler hındıstan bu işin uzmanı kafanıza takmayın hiiç bişi olmaz
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler