Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mt-25 Yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Degerli arkadaşlar;
    Motorumun resimde göründüğü gibi işaretli olan yerindeki tapa gibi bişey düşmüş. Yamahaya gittim bizde yok dedi istiyorsan komple gidonu değiştiririz dedi komiğime gitti. Neyse bunun adı nedir nerede bulunur acaba. şimdiden teşekkürler. bu arada resmini çekmemiştim bende internetten net bir gidon resmi bulup onu paylaşıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Muhtemelen oraya bi aksesuar vs takılıyordur. Onun için yer bırakmışlar. Vida deliğine su vs kaçmaması içinde tapa takmışlar anladığım kadarıyla.

Şöyle birşey yapabilisin. Resimden tam belli olmuyor ama vida deliği metrik 6'ya benziyor. Diğer tapayıda çıkarıp iki deliğe birden Siyah başlı metrik 6 bir civata sıkarsan orjinal gibi görünür. Hatta kontağın üstündeki gibi Alyan başlı olsa çok güzel durur.

Her tamircide ufak kaplar içinde çıkma civatalar bulunur. Gidip bunları karıştırıp oraya uyacak civatalar bulmak lazım.

Evet olabilir yarın bir bakayım inşallah. Teşekkürler ama yamahada bunu bulamammış olmam çok garibime gitti. Heleki komple değişelim teklifi daha bir güzeldi. Bu arada bu deliğin aldından bir vida girmiş alttan sıkılmış yani üstünüde dediğiniz gibi tapa ile kapatmışlar öbürüne bakrım az bir içeri girdiği parçası var muhtemelen yapışkanlı ama sağlam bir yapışkan değil.

Çözüm öneriniz için ayrıca teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)