Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ybr 125 Sorunlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı omerbguclu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava filtresini yağını bujisini değiştirdim baya düzeldi motor ama marş ve zincir sorunum devam ediyor. zinciri germek için tekerdeki civatayı gevşetemiyorum aşırı sıkı ve yer çok dar
    tekerlek milindeki somunu sökmek için tam kapalı anahtar kullanmanı tavsiye ederim. 19 anahtar ile sökülmesi lazım.
    zincir gerdirmelerindeki somunları gevşetemiyorsan wd40 ile bir dene.
    bu arada istanbulda oturuyor görünüyorsun profilinde. sirkeci ve şirinevlerde yamaha ybr nin her parçasını bulabilirsin. internetten sipariş edip de beklemene gerek yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

omerbguclu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekerlek milindeki somunu sökmek için tam kapalı anahtar kullanmanı tavsiye ederim. 19 anahtar ile sökülmesi lazım.
    zincir gerdirmelerindeki somunları gevşetemiyorsan wd40 ile bir dene.
    bu arada istanbulda oturuyor görünüyorsun profilinde. sirkeci ve şirinevlerde yamaha ybr nin her parçasını bulabilirsin. internetten sipariş edip de beklemene gerek yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=U_6FZVbDuLA
    açamadığım için tamirciye gidip gerdirdim. Tamirci arka teker millerinde sıkıntı var dedi garantiye girer dedi doğrumudur garantiye girermi ?

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı omerbguclu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açamadığım için tamirciye gidip gerdirdim. Tamirci arka teker millerinde sıkıntı var dedi garantiye girer dedi doğrumudur garantiye girermi ?
    hiç garanti kapsamında bir şey yaptırmadım motorla ilgili o yüzden bilemiyorum bence girmeli ama girmesi için motorunun da servis bakımlı olması gerekli.
    arka teker milinden kastın jantın içinden geçen büyük bir milse zaten ucuz bir parça.ama o sıkıntı yapacak bir parça da değil. yan sanayisi 15 tl ise yamaha kalitesi farkı orijinali de 45-55 tl olsun.
    omerbguclu bunu beğendi.

Arkadaşlar motor ybr esd2013 yokuşlarda çekiş çok düşüyor ve beşinci viteste resmen gitmek istemiyor. Düzde sorun yok 100-105 gidiyor ama yokuşlarda 60a kadar düşüyor. Ne yapılabilir? Hava filtresini değiştirdim. Buji değişiminin etkisi olur mu?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)