Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Araç izinsiz çalıştırıldığında cep telefonuna bilgi veren bi alarm mevcut mu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selamlar,

Motosiklet edinme arifesinde başlıkta yazdığım gibi bir teknolojinin olup olmadığını merak ettim. Aranızda böyle bir ürün bilen var mı? Yoksa henüz böyle bir ürün bulunmuyor mu?

Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Spy5000 alarm'da motora vurma zorlama durumlarında , anahtarlık ekranında sesli ikaz , ve titreşimle bilgi veriyor diye biliyorum , buna mukabil erim mesafesi , binalar duvarlar nasıl etkiler kullanıcıları yazar sanırım.

Alıntı MFE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar,

Motosiklet edinme arifesinde başlıkta yazdığım gibi bir teknolojinin olup olmadığını merak ettim. Aranızda böyle bir ürün bilen var mı? Yoksa henüz böyle bir ürün bulunmuyor mu?

Teşekkürler
    MFE bunu beğendi.

Herkese selamlar,

Teşekkürler
    Bence fikir güzel yani üretilmesi gerek. patenti al hocam sen yap destekçiniz

Motosikleti
    Hornet 650
    MFE bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha mt-25
    aracı çalmak için illa çalıştırmaya gerek yok. gidon kilidi kırıp önden bir motorla çekerler, yada panelvan aracın içine atarlar. en güzeli darbe sensörü olan mesaj atan bir gps edinmek.

Alıntı zuluman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aracı çalmak için illa çalıştırmaya gerek yok. gidon kilidi kırıp önden bir motorla çekerler, yada panelvan aracın içine atarlar. en güzeli darbe sensörü olan mesaj atan bir gps edinmek.
    Var mı böyle bir ürün?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:20 ----------

Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir üstteki mesajımda arkadaşa sormuştum. Aranana yakın bi ürünmüş, çok sağolun ((:

Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..
    Herkese selamlar,

Teşekkürler
    Merhaba,

Bu dediginiz sadece arac takip cihazlariyla mümkün olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)