Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motordan gelen tıkırtı sesi ve gaz açılınca motorun boğulması

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial MH Drift 125
    Arkadaşlar dün 2 kişi otobanda 4. viteste devri 10 11 lere vurduk arkadaşımla.yaklaşık 15 20 dakika hız yaptık kendimizce.Yolda 125 ile giderken birden vites boşa düştü yavaşladım ve vites küçültüp devam ettim ,bir süre sonra benzin deposunun altından bir tıkırtı mı desem motor sesi haricinde bir ''drrr'' sesi geliyordu.soğuttum motoru eve giderken yol boyunca devam etti bu ses birde yolda tekerim patladı u sabah tekeri söküp yeni teker taktım çalıştırdım motoru o ses vardı hala biraz sitede dolaşayım sesin tam kaynağını bulayım dedim bu sefer gazı açınca devirden düşmeye başladı.Şuan evin önünde motor acaba ne olmuştur motora? Birde bugün şunu fark ettim Motorun üzerinde kablosu debriyajdan gelen şu Fotoğrafta gösterdiğim kısma dokunduğum anda o ses gidiyor geliyor motor devirden düşüyor boşta rolantide çalışırken.Fotoğraf temsilidir.Teşekkürler herkese.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motoruna küfürlü bişeyler yapmışsın bence Sonra çin malları kötü oluyo. 4. viteste 15-20 dakika zorlamanın sebebi neydi acaba ? Motor yatak sarmışta olabilir subapları yemiş te olabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)