Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor calisirken birden stop etti

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki burgman400
    Selamin aleykum abiler herkese iyi aksamlar diliyorum.motorum k6 burgman 400. Malum havalar baya soguk bende motoru calistirmak istedim.motor calisti ancak 10 saniye gecmeden birden stop etti dahada calismadi bunun sebebi ne olabilir ilginiz icin tesekkur ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    düşük bir ihtimal ama başa gelmez demeyin, denk gelebilir

akü zayıflamıştır, son gücüyle motoru çalıştırmışssınızdır. çalıştıktan sonra soğuk olduğu için stop etmiştir ve bir daha çalıştıracak kadar hızlı çevirmemiştir.

bazen akü motoru döndürüyor ama hızlı döndürmediği için çalıştıramıyor.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Akü zayıflamış gibi geldi bana da.

Motosikleti
    Suzuki burgman400
    Alıntı Volkanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamin aleykum abiler herkese iyi aksamlar diliyorum.motorum k6 burgman 400. Malum havalar baya soguk bende motoru calistirmak istedim.motor calisti ancak 10 saniye gecmeden birden stop etti dahada calismadi bunun sebebi ne olabilir ilginiz icin tesekkur ederim.
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düşük bir ihtimal ama başa gelmez demeyin, denk gelebilir

akü zayıflamıştır, son gücüyle motoru çalıştırmışssınızdır. çalıştıktan sonra soğuk olduğu için stop etmiştir ve bir daha çalıştıracak kadar hızlı çevirmemiştir.

bazen akü motoru döndürüyor ama hızlı döndürmediği için çalıştıramıyor.
    Olabilir abi ama ozellikle aku bitmesin diye tekrar tekrar zorlamadim calisicak ama bisry eksik diyo resmen gostergede ve farlarda en ufak isik azalmasi vs. Biseyde yok ilginc gercekten[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:36 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akü zayıflamış gibi geldi bana da.
    Olabilir abi ama ozellikle aku bitmesin diye tekrar tekrar zorlamadim calisicak ama bisry eksik diyo resmen gostergede ve farlarda en ufak isik azalmasi vs. Biseyde yok ilginc gercekten

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    akünün enerjisi sıfıra düşmedikçe zaten göstergeler ve farı yakacak kadar gücü olur, marş motorunu döndürmesi için farın on katından fazla enerjiye ihtiyacı var.

motorunda jikle varmı bilmiyorum ama, jikle ile çalıştırmayı dene, çalıştığı zamanda gaz ver ki kendi kendine stop etmesin.

...garip... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen hafta benim motor da 30 saniye felan çalışıp durdu. Marş verince baya baya basıyor ama çalışmıyor. Vurdurduk bir iki kere bi hırlamaya çalışıyor ama tam ciğerli ses alamadan duruyor. Bu arada marş basarken filan ne gaz alıyor ner bişey. Arkadaşlar ya benzin gelmiyor pompası filan bişey tıkanmış olabilir ya da buji ateşlemiyodur akü sağlam gibi dedi ama bu hafta kar yağışları bi bitsin ustayı bekliyor yattığı yerde. Bakalım nasip :(

Motosikleti
    Suzuki burgman400
    Benim durumda ayni dediginiz gibi belki bujide kesmis olabilir yada aküyü elime almisda olabilirim havalar duzelsede neymis derdi ogrensek :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)