Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Shadow 750 yardım?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki Volusia 800
    Merhaba arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama ben motor alacağım ve bir arkadaştan shadow 750 buldum 2006 model 60 bin km de. Kaza yapmış ve değişen parçalar ayrı yeten almadan önceki 3800 tl lik hasar kaydındaki değişen parçalar şu ;

3800 tramerde
    ön cam - gidon - amortısor borusu - camurluk degıstı
    honda kadıköy mototalda yaptırılmış
    7000lık kazada
    camurluk on sol amortısor borusu ve kovanı gıdon -elcık - cam - depo -ve ayak peglerı degıstı
    deponun sebebıde bı demır takıldı soldan kamyon gelmiş sürücünün üstüne
    onu ezmiş
    on sınyaller degısmiş bıde

Sorum şu bu motor 16.000 tl eder mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    army - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    Fiyat iyi, ancak O motor önden darbe almış, şasi kaymış olabilir. dikkatli ve itina ile yapıldıysa sorun yok.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    2005 model 80.000 km'de ve üzerinde 6.000 TL'den fazla aksesuarı olan, ayrıca yeni metzeler lastik takılmış, debriyaj balatası yeni değişmiş olan shadow'umu orijinal aksesuarlarını da yanında vererek 17.200 TL'ye sattım. Ve ne kazası ne boyası ne de değişeni vardı. Kısacası hiç mantıklı bir alışveriş olmaz. Acele etme, ilanları takip et. İllaki şişirilmemiş fiyattan satılığa çıkarılan bir motor bulursun.

Motosikleti
    Suzuki Volusia 800
    Alıntı army adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat iyi, ancak O motor önden darbe almış, şasi kaymış olabilir. dikkatli ve itina ile yapıldıysa sorun yok.
    Abi adam fabrikadan 0 parça taktırdım diyor. Zaten ustaya göstermeden almam.

derdalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam nasıl bi kaza o öyle kullanan arkadaş iyi mi?

Motosikleti
    Suzuki Volusia 800
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005 model 80.000 km'de ve üzerinde 6.000 TL'den fazla aksesuarı olan, ayrıca yeni metzeler lastik takılmış, debriyaj balatası yeni değişmiş olan shadow'umu orijinal aksesuarlarını da yanında vererek 17.200 TL'ye sattım. Ve ne kazası ne boyası ne de değişeni vardı. Kısacası hiç mantıklı bir alışveriş olmaz. Acele etme, ilanları takip et. İllaki şişirilmemiş fiyattan satılığa çıkarılan bir motor bulursun.
    Abi ne zaman sattın ? Şuan senin dediğin motoru 25 bine koyuyorlar sahibinden'e . Motor fiyatları efsane uçmuş durumda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:49 ----------

Alıntı derdalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam nasıl bi kaza o öyle kullanan arkadaş iyi mi?
    Valla gayet iyi ben de sordum onu. Kaza fotolarını atarım hatta dedi.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    3 hafta önce

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

Bak mesela şu motorun ikinci sahibini tanıyorum. Gayet temiz bir motordu. Şu anki halini bilemem tabi. Motorun orijinal rengi bordo. Beyaz kaplama. Sökülebilir yani tercihe göre. Aksesuarları da gayet iyi, bir tek egzozu yok sanırım.

Motosikleti
    Suzuki Volusia 800
    3 hafta önce

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

Bak mesela şu motorun ikinci sahibini tanıyorum. Gayet temiz bir motordu. Şu anki halini bilemem tabi. Motorun orijinal rengi bordo. Beyaz kaplama. Sökülebilir yani tercihe göre. Aksesuarları da gayet iyi, bir tek egzozu yok sanırım.
    Ya işin kötü yanı şuan benim nakitim yok aracımı satışa çıkardım bu arkadaş takas teklif etti ondan

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bence biraz pazarlik yap o paraya hazarsizlar var de
    11000 tl hasar kaydi olmasi düşündürücü bence 13500 14000 ten fazla verme zaten o motoru kolay kolay satamaz
    Bunu oda biliyor
    Ve bu motosikleti alirsan son sahibi olursu

Motosikleti
    Suzuki Volusia 800
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence biraz pazarlik yap o paraya hazarsizlar var de
    11000 tl hasar kaydi olmasi düşündürücü bence 13500 14000 ten fazla verme zaten o motoru kolay kolay satamaz
    Bunu oda biliyor
    Ve bu motosikleti alirsan son sahibi olursu
    Seneye sıkılsam satamaz mıyım diyorsun :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)