Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hardteil şase hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

herkese selamlar. genel de çok mesaj yazan çok soru soran biri değilimdir. fakat bu konuda yaptım oldu dememek için yardımınıza ihtiyacım var.

motorum Regal raptor spyder 250. planladığım custom uygulamaları içinde bir hardteil şase düşüncesi var. fakat bunu şaseyi değiştirmeden sadece amortisörleri sökerek yapmayı planlıyorum. bu mümkün müdür?

örneğin;

http://imageshack.com/a/img921/750/ugKr4k.jpg

şu resimdeki iki şok emicinin olduğu yere iki adet sağlam çelik/demir uygun bir metal koysak hardteil bir şase elde edebilir miyiz ?

son olarakta hardteil şasenin motosiklete bir zararı olur mu?

teşekkur ederim şimdiden.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:00 ----------

resim budur arkadaşlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

Güncellll....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Hardtail de zaten amortisör olmaz. Amortisörleri söküp şaseyi sabitleyebilirsin. Biz 1979 Harley Davidson XLH1000 Sportster in şasesini ortadan kesip (kesme noktaları belirli) Lowbrow Customs dan aldığımız bolton hardtaili monte ettik. Böylece motor 4" kadar uzadı 2" kadar da alçaldı. Bana mail atarsan sana birkaç fotoğraf yollayabilirim.

Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hardtail de zaten amortisör olmaz. Amortisörleri söküp şaseyi sabitleyebilirsin. Biz 1979 Harley Davidson XLH1000 Sportster in şasesini ortadan kesip (kesme noktaları belirli) Lowbrow Customs dan aldığımız bolton hardtaili monte ettik. Böylece motor 4" kadar uzadı 2" kadar da alçaldı. Bana mail atarsan sana birkaç fotoğraf yollayabilirim.
    teşekkür ederim yardımlarınız için. profilinizde ki e mail adresinize yazdım. bahsettiğiniz fotograflar çok işime yarayacaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)