Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda cbr 600 f4i iridyum buji

Motovento
    REKLAM ALANI
    aera34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F4
    Arkadaşlar motoruma iridyum buji ve kevlar debriyaj seti montajlatıcam tek düşüncem iridyum buji yan etki yaparmı motora varmı kullanan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok :D
    ben kullanmıyorum ama daha önce başka bir sayfada kullananları görmüştüm çok hassas oluyormuş muş.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    eğer pc35 kasa ise profil fotoğrafıda görünen çift farlı fabrikasyon bujisi zaten lzer teknoloji ile üreilen iridyum bujilerdendir
    kitapçıkta bunları kullanmamızı söyler yani IMR9A-9H'tır. bu bujiyi artık bulamazsınız çünkü yeni versiyonu olan IMR9C-9H var yerine kullanacağınız bujidir.

birde CR9EH-9 olan düz bujiler var. Bunlarda vida ölçüsü ve boyu itibari ile bizim makinalara oluyor ama sürekli yüksek devir kullanımı yapacaksanız kırılıp silindirin içine düşme riski daha fazla. ayrıca bizim makinada ömrü çok uzun değil bunu 10bin km kadar kullanabiliyorsunuz sanırım lazer iridyum 30bin km'ye kadar gidebiliyor

Ayrıca benim motorumda ebc marka kevlar debriyaj seti var. bunlar tek teker kalkışta yarım debriyaj vs gibi konularda daha uzun ömürlü oluyorlar kevlar yanmayan bir malzeme olması nedeni ile. ebc'nin standart balataları hondada takılan orjinale göre daha dandik ama daha az km gidiyor.

aera34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F4
    Aynen tam set işte yayları falan hepsini değişcem bendeki kasa 2001 f4i iridyum bişey yapmaması lazım ama bakıcaz artık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler