Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2007 600 RR HARARET 104 OLUNCA MOTOR İSTOP EDİYOR..

Motovento
    REKLAM ALANI
    piskopat58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600RR
    HERKESE İYİ AKŞAMLAR, 2007 MODEL 600RR MOTOSİKLETİM HARARET 104 OLUPTA FAN AÇTIĞINDA İSTOP EDİYOR. ACEBA AKÜDENMİDİR DİYE ÖLÇTÜRDÜM AKÜ SORUNU DEĞİL, AKÜ ŞARZIDA NORMAL SORUN YOK. ELEKTİRİKÇİLER Bİ TÜRLÜ BULAMADILAR.. HAREKET ESNASINDA YİNE SORUN YOK , GAZ KESİP ROLANTİYE ALDIĞINDA ANİDEN İSTOP EDİYOR. SORUN NE OLABİLİR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    bujilerin durumu iyi değilse bir ihtimal yapabilir,lazer iridyum alıp deneyin derim.Birde hava filtresi temizliği mutlaka.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Fan da kısa devre olmalı besleme az geliyor

piskopat58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600RR
    BUJİDEN OLDUĞUNU SANMIYORUM ÇÜNKİ DİĞER MOTOR SICAKLIKLARINDA BUNU YAPMIYOR, 104 DE FAN AÇINCA YAPIYOR.BUJİDEN OLSA BU SORUNU HER ZAMAN YAPAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. FAN SORUNU OLABİLİR BELKİ Bİ BAKTIRAYIM AMA DEDİMYA AKÜ ÖLCÜMLERİNİ YAPTIRDIM, YANİ MOTOR ÇALIŞTIĞINDA AKÜYÜ BESLİYOR( ŞARJDA BİR SORUN YOK GİBİ ) UMARIM BEYİNLE ALAKALI BİR SORUN DEĞİLDİR. KORKUM O..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Fana bak kısa devre olunca yapabilir herşey olabilir

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elektrik tesisatı/aksamı sorun.
    Kaçak va rve fan musuru elektrik çektiğinde kısa devre yapıp kendini korumaya alıyor. Elektrik işinden çok çok iyi anlayan bir usta yapabilir , uzun ve zahmetli bir iş eğer direk musurun orda değilse kaçak.

iyi akşamlar

kardeşim aynı sıkıntı aynın sekilde oluyordu aksam motor da sıkıntı olmuyor sabah hararet yapınca dediğin gibi stop ediyorr sogunca devam ediyorduk SIKINTI BENZİN POMPASI ISININCA YETİŞTİREMİYOR USTAN BAKSIN SIKINTI YÜZDE 100 BENZİN POMPASI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)