Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Radyator Suyu Ekleme- Antifiriz, Sogutma Sivisi, Saf Su Meselesi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar,

13 model su sogutmali scooter sahibiyim, su haznesine baktigimda L cizgisinin uzerinde. Malum havalar da bu kadar sicakken, ekleme yapmak istiyorum.

Kitapcik % 50 saf su, % 50 antifiriz karisimini onermis.

Benzincilerde satilan antifiriz su karisimi urunlerden alip eklemeli miyim ?

http://urun.n11.com/yag/motul-sogutm...t-1l-P99142028

Motosikletler icin soyle bir urun buldum, su ekleyip seyreltmeye gerek yok, direk ekleyin motorunuzu rahatlatir demis.

10 tl`ye markasi belli olmayan su antifiriz karisimi almak yerine, bu urunu alip direk eklesem olur mu ?

Cevaplar icin simdiden tesekkurler.[COLOR="Silver"]

EDIT : Linkini verdigim urunu aldim, ekleme yapacagim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

O ilandaki urun %50 %50 ise uygundur. Kitqpcigin disina cikmayin. Saf su ve anto frizin kaynama noktasi degistiginden dolayi oneriyorlar. Motorun termostati vs fabrika cikisli ayarlari hep o derecelere gore ayarlanmistir

Motosikleti
    yamaha xj6
    eğer ilave yapıcaksanız bu tip ürünleri alıp ekleme yapmayın,sogutma suyunu tamamen degiştiricekseniz alın.. ilave yapıcaksanız motorunuzdaki antifiriz rengi ile aynı olan kaliteli markalardan alıp ekleyin(maviyse mavi kırmızıysa kırmızı olarak ilave yapın farklı özellikteki antifirizleri birbiriyle karıştırmayın)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)