Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

GUMRUKTEN ALINAN SIFIR MOTOR ICIN HARCANAN UCRETLER

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar gumruk ıhalesındekı 125 cc sıfır motor ıhalesıne gırdım ama aklıma takılan soru ısleyısın nasıl oldugu nereye ne kadar para harcandıgı ılanda soyle bı ıbare var (DİKKAT:

BU ARAÇ İÇİN SATIŞ SONRASINDA
    430,00 TL EK MALİ YÜKÜMLÜLÜK + 34,40 TL ÖTV + 83,60 TL KDV = 548,00 TL
    İHALE BEDELİ İLE BİRLİKTE ALICIDAN AYRICA TAHSİL EDİLECEKTİR.

MOTORSİKLET DEMONTE VAZİYETTEDİR.

TAŞIMA KUTUSU MEVCUTTUR)

bu acıklamadı ucretı kabul ettık tamam ama ıhale ucretını verıp bu ucretı odeyıp ustune daha fazla harcama yapacak mıyım muhendısler odasında proje cızımı gıbı bısey yapılacak mı daha once alan bılgısı olan arkadaslardan yardım beklıyorum ıhaleyı kazanmam durumunda ısleyıs nasıl olacak nereye ne kadar ucret odeyecegım
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motosikletiniz Nisan 2006'dan önce ithal edilmişse ve AT uygunluk belgesi yoksa, daha önce hiç trafiğe çıkmadıysa baya uğraşırsınız. Keşke daha önceden araştırsaydınız bunu. Tescil yaptıramayabilirsiniz.

Motosikleti
    gt250r
    İhaleye girmeden önce işleyiş hakkında bilgi sahibi olmaman aciklanir bi durum değil.

evet arkadaslar ne desenız haklısınız ama bı acemılık ettık gırdık sonradan bakınırken proje falan gorunce sorayım dedım bunun ıcın en net bılgıyı sanırım gumruk verecektır dogru mu

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

OGRENDIM ARKADASLAR KAYSERIDE PROJE ORTALAMA 250 ILE 350 TL ARASIN YAPILIYORMUS YANI MOTOR BANA EN FAZLA 2 BINE GELMIS OLACAK MUAYENEYDI RUHSATTI FALAN

iskender123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Motor ne marka model?

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı LeKLeK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar gumruk ıhalesındekı 125 cc sıfır motor ıhalesıne gırdım ama aklıma takılan soru ısleyısın nasıl oldugu nereye ne kadar para harcandıgı ılanda soyle bı ıbare var (DİKKAT:

BU ARAÇ İÇİN SATIŞ SONRASINDA
    430,00 TL EK MALİ YÜKÜMLÜLÜK + 34,40 TL ÖTV + 83,60 TL KDV = 548,00 TL
    İHALE BEDELİ İLE BİRLİKTE ALICIDAN AYRICA TAHSİL EDİLECEKTİR.

MOTORSİKLET DEMONTE VAZİYETTEDİR.

TAŞIMA KUTUSU MEVCUTTUR)

bu acıklamadı ucretı kabul ettık tamam ama ıhale ucretını verıp bu ucretı odeyıp ustune daha fazla harcama yapacak mıyım muhendısler odasında proje cızımı gıbı bısey yapılacak mı daha once alan bılgısı olan arkadaslardan yardım beklıyorum ıhaleyı kazanmam durumunda ısleyıs nasıl olacak nereye ne kadar ucret odeyecegım
    sanırım su facedekı kırmızı cbr 125 den bahsedıyorsun....dıkkat et dolandırılma bana pek ınandırıcı gelmedı dıkkat et kapora ısterlerse verme

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)