Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ayaklık müşürü ile problem var.

Motovento
    REKLAM ALANI
    redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Merhaba arkadaşlar. Sorun çok basit aslında. Ayaklık açıkken motor çalışmıyor. Buraya kadar güzel ancak boş viteste de çalışmıyor. Çalışırken boşa alıp açtığımda da motoru stop ediyor. Motor ısıtmak tarih oldu şuan. Merak ettiğim motosiklet boş viteste olduğunu nasıl anlar? Gösterge de görüyorum sonuçta N yi. Tek sorunlu kısım beyin gibi gözüküyor bana. Başka birşeyden olabilme ihtimali var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Hocam ayaklıktaki müşürün kabloyu çekip iptal edersin. Aynı müşür benim alette de var güvenlik amaçlı yapılmış bişe. Müşürü fişten çek sorun ortadan kalkıyor bu bir problem değildir

Düzenleme: Benim motorumda orta sehpa var. Ama genelde üzerine binip hem koltuğumu hem motorumu ısıtıyorum

Bu arada modelini de yazın da ona göre yorumlar gelsin

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Hocam iyi niyetle yazmışsınız ancak biri okur müşürü iptal eder. Birgün ayaklığı açık unutur ilk virajda araba altında kalır. Hiç çalışmayacağına hep çalışsın.

Müşür boş viteste kesmez normalde ancak benimki kesiyor bir problem yani

Birinin bana motor nasıl boş viteste ayaklık açıkken motoru kapatmıyor da vitese geçtiğinde kapatıyor onu açıklaması lazım İşin kötü tarafı motorun N göstergesi düzgün çalışıyor.

Motor kadırga kd 250 gy bu arada. Gerçi vitesli tüm motosikletlerde mantık aynıdır sanıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)