Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ACİL - Altunizade Capitol mevkii yardıma ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI
    harunizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F
    Merhaba arkadaşlar motorum Suzuki GSX 600F.
    Bugün öğlen bir problem oldu motoru çalıştırdım gazı çevirdim , elcik boşa dönüyor.
    Rölanti devrinin üzerine çıkamıyor.
    Ustamı aradım gaz telinin karbüratör bağlantısında bir problem olabileceğini söyledi, kendisi Bağcılar'da ve gelecek vasıtası olmadığını söyledi.
    Ben de buradan yardım alabileceğimi düşündüm.
    Altunizade Capitol civarına intikal edebilecek tamirci tanıdığı olanlar bana 0546 975 24 00 cep telefonumdan ulaşmalarını rica ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Geçmiş olsun. Motorun karbüratörlü ise rölanti ayarını sonuna kadar açıp devri yükselt, seni bir ve ikinci vitestegötürecek kadar devir verir. Bu şekilde en yakın tamirciye( hasanpaşa) kapağı atarsın.
    araltı ve antilop_skul bunu beğendiler.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Aynen rolentiyi baya yukselt yavas yavas git takimin varsa sok yap

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Devri çok yükseltme kalkışta debriyajı yakarsın 5000 devire ayarlasan her yere götürür 1. 2. 3. viteslerde

serdar.0405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Karbüratörlü ise arkadaşlar söylemişler değil ise ve motoru iterek götürmek zorunda isen Oraya en yakın Kadıköy istikametine giden yol üzerimizde akademik hospitalin karşısında bir tane tamirci var 500 m ilerde , orası kapalı ise aynı istikametten Kadıköy'e devam et Zeynep Kamil hastanesi Burhan'a felek spor salonunun karşısında ana caddede sağla bir motorcu var , capitol ile arası 1 km kadar gaz telini orada değiştirte bilirsin, hafif yokuş aşağı olduğundan binerek bile gidebilirsin. Orasına olmaz ise Kadıköy Carrefour tepe natilus un arka tarafında Kanuni hyosung servisi var her motora bakıyorlar orada da yardımcı olurlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:14 ----------

Suzuki servisine yaptırmak istersen en yakın Hasan paşa ( Fenerbahçe stadının orası) orada büyük cc motorların servisleri var ,

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

Hiç biri olmaz gelip alsınlar dersen Ümraniye'de yol yardımı yapan Murat usta var 0535 434 21 05 iş 0216 634 46 90 ustalığı iyidir müsait ise kendi minibüsü ile gelip alabilir ücretinde görüşebilirsin

kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var
    Öncelik le kendin yapabilirsin zor degil rolanti ayarını 3-4 bine kadar yükseltebiliyorsun buda demek olurki tin tin eve götürebilirsin gaz teli sanırım suzukilerde 30 tl falan baktın bulamadınmı git bir çin motor tamircisine çıkar telini başları uyan bir gaz teli bulabilirsin ama seninki ikili olabilir hayırlamıyorum bazı motorlarda çekme ve itme olarak iki tel var ama buda kolay kolay kopmaz aldın teli diyelim evde grenaj sökerek yapabilirsin en zor depo sökmen lazım buda kolay birşey dikkatli yaparsan yavaş yaparsan hepsini sökersin zor degil tamirciye gidersende sanırım 150-200 bilemem şimdi suzuki ciler parayı sever ...

harunizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F
    Cevaplar için teşekkür ederim, rölantiyi yükseltmeyi deneyeceğim.
    Olmazsa bugün şirketin otoparkına bırakıp yarın bir tamirci arayacağım.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı harunizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevaplar için teşekkür ederim, rölantiyi yükseltmeyi deneyeceğim.
    Olmazsa bugün şirketin otoparkına bırakıp yarın bir tamirci arayacağım.
    parktaki mavi motormu sizin...bugün bi ara başında gaz veriyordunuz
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)