Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Retro Moto Works Suzuki Katana cafe racer projesi [Rmw05]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    25 yasındaki bu arkadasımızı 1-2 gun once teslim aldık. İnanması guc ama 35bin orjinal km de ve usta tabiri ile anahtar degmemis vaziyette. Vites gecisleri, calismasi gercekten sorunsuz. Tabiki bu blogu tum parcalarına ayırıp gerekli iyilestirmeleri yapmamıza engel degil

Proje hakkında herhangi bir karara varmadık henuz. İlk once K100 u ve Gs500u aradan cikartacagiz.Yine de takipte kalın
    Zuraka, gurkanerkan, shooter1 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zuraka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    önlerden alalım yerimizi değerlenir buralar

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunuda cafe racera çevirmiyeceksiniz değil mi ?
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    4x4
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunuda cafe racera çevirmiyeceksiniz değil mi ?
    Dusuk bir ihtimalle restorasyon da yapılabilir ama sanıyorumki bunu da tenekeye cevirecegiz
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

KinqEmpires4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 UAG (209 cc ), Honda CBR 250r HRC 2014
    Cafe racer sıktı yav bunu orjinal bırakın bence :D

Motosikleti
    Yamaha YBR 125ESD
    Buda daha farklı olsa güzel olur zira diğer projeleriniz tamamen aynı olmasada çok benzer

Airbus tekniğinizinde gelişmekte olduğunu göz önüne alırsak, bir rat Bike gitmez mi acaba?

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allahiniz varsa bu motora dokunmazsiniz

Nerden buldunuz ustad bu efsaneyi ?

Su guzelim motoru cibildak birakmayin orjinaline yakin kalsin bence,

Takipteyiz !
    essegesse bunu beğendi.

Motosikleti
    4x4
    Alıntı KinqEmpires4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cafe racer sıktı yav bunu orjinal bırakın bence :D
    Tum ugrasımız siz sıkılmayın diye zaten
    Alıntı yognus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buda daha farklı olsa güzel olur zira diğer projeleriniz tamamen aynı olmasada çok benzer
    Bolca zamanımız olacak tasarım hakkında karar vermek icin. Yapısı itibariyle cok farklı bir proje cikmaz bu motordan ama elimizden geleni yapacagız yine de
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allahiniz varsa bu motora dokunmazsiniz

Nerden buldunuz ustad bu efsaneyi ?

Su guzelim motoru cibildak birakmayin orjinaline yakin kalsin bence,

Takipteyiz !
    Herkes gibi biz de sahibinden vasıtası ile aldık motoru.Ulasması zor bir motosiklet degildi yani Cafe racer'a karar verirsek malesef cırılcıplak bir motosiklet olacak bu da

Alıntı ülgenhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Airbus tekniğinizinde gelişmekte olduğunu göz önüne alırsak, bir rat Bike gitmez mi acaba?
    Tum alternatiflere sıcak bakıyoruz ancak sahsi gorusum rat bikeların turk mantıgında kabul gormeyecegi yonunde
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

madem bu kadar kararlısınız şunu ducati diavel yapında görelim

Motosikleti
    4x4
    Bu nasıl sacma bir yorumdur ya ? Simdiye kadarki projelerimizden X bir motoru Y markasına ait bir motora benzetmeye calıstıgımızı gordun mu ?

Arkadaslar her konuda birkac arkadasımız cıkıp hosnutsuzluklarını dile getiriyorlar. Herkes gorusunu belirtmekte tabi ki ozgur ama bunu yaparken sacmalamamaya ozen gosterilirse cok sevinirim. Yaptıklarımızdan rahatsız olan varsa konularımızı takip etmek zorunda degil. Sureci burada paylasmamın bana hic bir artısı yok.Hatta ilave is cıkartıyor. Yok arkadas biz sacmalamaya devam edecegiz illa diyorsanız ben bırakayım paylasım yapmayı, proje bittikten sonra cekimlerden 1-2 kare paylasayım altına istediginiz kadar sacmalayın.
    ilkeronat bunu beğendi.
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl sacma bir yorumdur ya ? Simdiye kadarki projelerimizden X bir motoru Y markasına ait bir motora benzetmeye calıstıgımızı gordun mu ?

Arkadaslar her konuda birkac arkadasımız cıkıp hosnutsuzluklarını dile getiriyorlar. Herkes gorusunu belirtmekte tabi ki ozgur ama bunu yaparken sacmalamamaya ozen gosterilirse cok sevinirim. Yaptıklarımızdan rahatsız olan varsa konularımızı takip etmek zorunda degil. Sureci burada paylasmamın bana hic bir artısı yok.Hatta ilave is cıkartıyor. Yok arkadas biz sacmalamaya devam edecegiz illa diyorsanız ben bırakayım paylasım yapmayı, proje bittikten sonra cekimlerden 1-2 kare paylasayım altına istediginiz kadar sacmalayın.
    saçma gelmesi normal, tenekelere çevirdiğiniz motorları güzel bulmanızdan ötürü baktım tasarım diye birşey yok iyi niyetimle örnek gösterdim. burada projeyi sunup sonrada yapılan yorumların sahiplerine kışkırtıcı nefret söylemlerinde bulunmak saçma asıl. herşeyden önce eleştirilere açık olmalısınız beyefendi

Motosikleti
    4x4
    saçma gelmesi normal, tenekelere çevirdiğiniz motorları güzel bulmanızdan ötürü baktım tasarım diye birşey yok iyi niyetimle örnek gösterdim. burada projeyi sunup sonrada yapılan yorumların sahiplerine kışkırtıcı nefret söylemlerinde bulunmak saçma asıl. herşeyden önce eleştirilere açık olmalısınız beyefendi
    İlk elestiri yapan degil ilk bu derece sacma yorum yapan kisisin. Bu yuzdendir ki nefret soylemimi hakettin. Dedigim gibi begenmek zorunda degilsin. Ama birinin actıgı konuya yorum yapacaksan bunu adam gibi yapacaksın.

9 yıllık uyeligimde engelledigim ilk kullanıcı olacaksın.Tebrikler

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

Ek olarak, konuları takip eden, yorumlarını bunca zamandır olumlu - olumsuz adam gibi yazan herkesten ozur dileyerek paylasımları durduruyorum. Bu ve mevcut devam eden diger proje konularının hicbirini guncellemeyecegim. Forumların ilk senelerinde bu tip insanlarla ugrasmak gayet keyif vericiydi ama artık haz yerine ofke vermeye basladı.Cahile laf anlatmak gercekten cok zor

İnsta yada facebook'a MTdeki gibi detaylı surec fotografları koymuyoruz ancak onemli gelismelerden bu hesaplar uzerinden haberdar olabilirsiniz.

www.facebook.com/retromotoworks
    www.instagram.com/retromotoworks
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    Fotoları sadece bende mi görunmuyor :D

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    tequ gayet güzel çalışmalarınız takip ediyorum ama acaba diyorm bu sefer half fairing olayımı yapsanız gerçi cafe racerın o tarzını çok seven yoktur ama zevk meselesi bende onlara hastayım sadece ufak bi fikir amaçlı yazdım

çok iyi fikir,,,(Allahım neden benim aklıma gelmiyooooooooooooooooooooo),

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

Çok iyi ve parlak bir fikir (Allahım neden böyle şeyler benim aklıma gelmez offffffffffff)
    berk_cglr bunu beğendi.

chevy64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04 monster 620
    Hayir benim anlamadigimda o motorlar satilik bi kere.
    Alanda ister soyar cafe racer vs. yapar ister orjinal toplar.
    Madem akil vermek bu kadar kolay, bi icraatta akil verenler gostersin.

Cafe racer, scrambler bu tarz motorlar tum dunyada begeniliyorki yamaha, ducati, bmw moto guzzi gibi markalar bile ayni tur sifir modeller uretiyor artik.

Simgiye kadar yaptigin tum projelerde benim gozumde 10 numara. Birazcik bu islere Emek verenler nasil zor bir is anlarlar geriside varsin anlamasin. Biz takipteyiz

Su linkteki gibi bisey sanki
    http://www.bikerscafe.com/blog/wp-content/uploads/2014/12/suzuki-bandit-fatmile-custom-2.jpg
    ilkeronat bunu beğendi.

Motosikleti
    4x4
    Alıntı chevy64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayir benim anlamadigimda o motorlar satilik bi kere.
    Alanda ister soyar cafe racer vs. yapar ister orjinal toplar.
    Madem akil vermek bu kadar kolay, bi icraatta akil verenler gostersin.

Cafe racer, scrambler bu tarz motorlar tum dunyada begeniliyorki yamaha, ducati, bmw moto guzzi gibi markalar bile ayni tur sifir modeller uretiyor artik.

Simgiye kadar yaptigin tum projelerde benim gozumde 10 numara. Birazcik bu islere Emek verenler nasil zor bir is anlarlar geriside varsin anlamasin. Biz takipteyiz

Su linkteki gibi bisey sanki
    http://www.bikerscafe.com/blog/wp-content/uploads/2014/12/suzuki-bandit-fatmile-custom-2.jpg
    Dostum bu cok iyi be !

Motosikleti
    cıks
    şimdi bu suzuki katana da kaçlık bu
    tam model adı nedir
    google dan arattığım zaman hep grenajlı modeller görüyorum 1990 suzuki katana olarak aratınca

böyle böyle kese biçe dünyada ödül alacak bir model çıkartacağınızı düşünüyorum hayırlısı olsun

Motosikleti
    4x4
    750 guzel kardesim. Gsxf750 katana olarak aratırsan bulabilirsin
    potasyum bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)