Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

3 yıldır (6 oldu) usta usta dolaşan motorum.. Siz olsanız ne yaparsınız?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Vulcan 750, Asya Scooturk, KTM 50 cc
    Alıntı Monty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tai'deki elemanın adını vermelisiniz.
    etik bulmuyorum.. olan olmuş seneler geçmiş.. zaten eminim duumdan haberdar olmuştur (uğraşıpta bozan diğer ustalar gibi) o ayıp ona yeter.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Sebasti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    etik bulmuyorum.. olan olmuş seneler geçmiş.. zaten eminim duumdan haberdar olmuştur (uğraşıpta bozan diğer ustalar gibi) o ayıp ona yeter.
    Tamam ama biz de ankaradayız, ya bize de aynı şeyi yaparsa? Bilmemizde fayda var.

Motosikleti
    Alıntı Monty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam ama biz de ankaradayız, ya bize de aynı şeyi yaparsa? Bilmemizde fayda var.
    haklısın.. ismi Erkan..

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    sorun, 50 farklı ustaya motoru kurcalatan sende.

Motosikleti
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun, 50 farklı ustaya motoru kurcalatan sende.
    siz olsanız ne yapardınız?

Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı Sebasti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz olsanız ne yapardınız?
    50 farklı ustaya kurcalatmazdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

Ölüyü çok fazla yıkarsan ya ossurur ya sıçar.

Motordan anlamadıklarından değil ustalar motoru açıp kapattıkça motorun bi tarafları bozuluyor. veyahut değişmesi gereken parçalar idare eder mantığıyla ( yenisini getirmek uzun sürec ve maliyetli olduğu için )tekrar takıldıysa motor randuman tutmaz.

senin yapman gereken 10 kerede sökülüp toplansa o motor farklı ustalara gitmemesi gerekti. 10 kere söküp toplayan aynı kişi olmalıydı.

1994 model motorun tek seferde tam ayarında olamamış olması çok abes değildi. usta topladığı motorun hatasını bilir. Sen her usta değiştirtikçe hepsi ayrı ayrı çözüm bulmaya çalışıyorlar.

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 farklı ustaya kurcalatmazdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

Ölüyü çok fazla yıkarsan ya ossurur ya sıçar.
    Hocam bu nasıl bir tabir.
    Cahillerle tartışmaya girmeyin. Ben hiç yenemedim.-İmam Gazali-

Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı Pangea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu nasıl bir tabir.
    Tabir değil, atasözü.

:D

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Valla ben kahrımdan ölücem getirin şu erkanı elima kolunu bacağını ayıram eyyyyyyyyyyyyyyyyyytttttttttttt yeti ulan dedim şimdi içim şişti içim gardaşşşşşşşşşşşşş

O erken gibi daha beterleri piyasa cirit atıyor bırak onu şuan bulunduğumuz forumda bile Yalan dolanla mal satmaya çalışan miletin alın terine göz diken o.ç a.q evladı ve bu yaptıklarıyla zevkten 4 köşe olan sözde motorcular kardeş muhabeti herkes ve şahıs için geçerli deyil

İnsan evladı namus şeref helalı haramı durust olmayı güvenilir olmayı hayatının her anında yaşaması gerekiyorki toplumsal olarak iyleşme kaydedelim herkes kendince çakal çukal şekliniz kime ulan çıldırdım yine oruc vurda

Kısaca

Bey ile bostan ekenin hıyarı g....... kaçar der eskiler güvenmisin herkes kendin bilmişsin ama sende artık bu tecrübelerle yol almana bak kardeş inş yüzün güler mutlu sona kavuşursun
    Shrieker ve Sebasti bunu beğendiler.
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    O lanet motordan bende de var lift denilen üst kapak parçası yüzünden yatıyor. Çok geçmiş olsun eğer hala uğraşıyorsanız yardımcı olmaktan zevk duyarım
    Sebasti bunu beğendi.

Motosikleti
    çok güzel şeyler yazmışsın.. içim ferahladı okudukça.. imzan çok güzel; CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR.., bundan dolayı işte gerilmeye üzülmeye kızmaya gerek yok.. ben hakkımı nasıl olsa alırım.. şüphem mi var? yok

forumda çok iyi bir örnek oldu.. sahtekar ve üçkağıtçılara imkan vermemek gerek..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O lanet motordan bende de var lift denilen üst kapak parçası yüzünden yatıyor. Çok geçmiş olsun eğer hala uğraşıyorsanız yardımcı olmaktan zevk duyarım
    valal şeref duyarım.. hem yakınız sınır komşusu benim işyerim Polatlı OSB de.. her türlü alet edevat var.. fakat iş alanımız alakasız

sahil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5, yamaha xcity 250
    Bu motor illa calisacak diyorsan Yurt disindan uygun fiyata cikma kelle motor getirtmeyi deneyebilirsin. Yerinde olsam yok fiyata verir bir bardak su icerdim sonrada gonlune gore bir motoru ekspertiz raporu cikartarak yada sifir olarak alirdim

Motosikleti
    Alıntı sahil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor illa calisacak diyorsan Yurt disindan uygun fiyata cikma kelle motor getirtmeyi deneyebilirsin. Yerinde olsam yok fiyata verir bir bardak su icerdim sonrada gonlune gore bir motoru ekspertiz raporu cikartarak yada sifir olarak alirdim
    yurt dışında (ebay) da motor var bir kaç tane.. fakat normal çok şey almama rağmen alacağım motorun sağlam olup olmayacağını bilme şansımız yok..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Yarın ben kapak alıyorum komple 4 de 1 oynuyor mecburum

Abi ne ugrasmissin bee ben olsaydım çekiç ile motoru komple kirmistim
    Tebrik ediyorum seni

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    İlle de japon olsun, ister çamurdan olsun diyenler okusunlar...
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlle de japon olsun, ister çamurdan olsun diyenler okusunlar...
    usta 1994 model 25 yaşında motor. 0 km alıp bu sıkıntıları çıkarmış alet değil.

sırf bağcıyı dövmek için yazmışsın :D

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Matrax33 Bu başlığı ilk gördüğümde, benim başlığa yazdığın aklıma geldi. Bunların olabileceğini söylemiştin.

Birkaç gün sonra bu başlığı gördüm ve ilk sen aklıma geldin. Yeni bi projem var. Ve bilgilerinle yardımcı olursan sevinirim. MT Kendin Yap kısmına başlık açacağım birazdan.

Sebasti senin durumunada üzüldüm açıkcası. Gerçekten çok kötü bi durum. Benzer durumu Otoser toplarken yaşamıştım. Sonunda motoru kamyona atıp Kayseri'ye götürmüştüm orda yaptırmıştım. İki zamanlı motor olduğundan çok şükür sorunu kalmadı. 3350ye almıştım 9000i gördü maliyeti. Daha da çıkacak. Muayene vs.

Geçmiş olsun. Bu saatten sonra ben olsam motoru komple değiştirirdim. Yada yetkili servise götürüp komple elden geçirtirim. Sonuçta 20 bin lira harcanmış ve kenarda yatmaktansa 3-5 daha harcanıp binilebilir.
    Sebasti bunu beğendi.
    İster düşün... Kendini ister hayale kaptır...Uzar uzar, çünkü hiç sonu yoktur yolların.
    Bakarsın aldanmışsın, gördüğün bir seraptır. Sevimli bir hayale açılırken kolların.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Geçmiş olsun
    Sebasti bunu beğendi.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    sebasti azmine ve sakinliğine hayran kaldım...allah gönlüne göre versin kardeşim inşallah toparlar ve kullanırsın.
    Sebasti bunu beğendi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler