Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Debriyaj ve içinden çıkamadım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Agk altılı balata seti aldım sorun şu seti açtım yağa koydum balata saç şeklinde dizip yayları sıktım arka tekeri vitese takıp çevirdim göbek döndü, fakat saç balata şeklinde dizince kavradı ama bu seferde ayırmıyor. 6 lı balatanın başka ilmi mi var bilmiyorum.

Birde seti elime alıp aldığım şekle getireyim dedim yayları dibine kadar sıktım ama arada bir boşluk oldu. Yıldız tasın içine kadar sıkılı fakat yine de boşluk var ve gevşek. Ne yapmam gerekiyor tıkandım artık
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    1 resim 1000 kelimeye bedel diye birşey var..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Debriyaj tasının içini nasıl fotoğraflayacağım sana debriyaj ile alakası olan biri zaten anlar ufak bir eksiğim var sadece

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

balataları dizdikten sonra en alt balatayı azıcık yukarı kaldırınca kavrıyor bırakınca kavramıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

Olay çözüldü, balatalar boşluk veriyormuş boşluğu doldurdum artık kaçırmıyor ve ben debriyaj yaylarını çok sıkıyormuşum o da ayırmıyormuş yay vida boşluklarını alıp 2 tur sıkıp kapağı takınca düzeldi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)