Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

anadolu yakası usta tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    anadolu yakasında adam gibi işini yapan memnun kaldığınız ustayı tavsiye edermisiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    murat_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650cs /Scarabeo
    usta çokta adam gibisine bakmak lazım...

Motosikleti
    pulsar 200 abs
    hah işte bana ölesi lazım

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Bostancı'da Honda'dan ayrılma süper bir usta var.Dükkanı küçük ama insanlığı ve ustalığı süper.Honda ve Bmw motorların tüm civatalarının sıkma torklarını bilen otistik görünümlü manyak bir usta.Şaka bir yana,benim bir çok ustaya çözdüremediğim arızaları bulan ve onaran tek kişi.İrtibat tel:
    0538 3033346.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı essegesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bostancı'da Honda'dan ayrılma süper bir usta var.Dükkanı küçük ama insanlığı ve ustalığı süper.Honda ve Bmw motorların tüm civatalarının sıkma torklarını bilen otistik görünümlü manyak bir usta.Şaka bir yana,benim bir çok ustaya çözdüremediğim arızaları bulan ve onaran tek kişi.İrtibat tel:
    0538 3033346.
    Yeri ve ismi hakkında bilgi verebilir misiniz ? Her markaya bakıyor mu ?
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Alıntı essegesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0538 3033346.
    Teşekkür ederim.parça lazım olunca bizmi alıyoruz kendisimi hallediyor.
    İstemez misin ey Ömer? Dünya onların olsun, ahiret te bizim!

arnold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600
    hasanpaşa mototechnic'i tavsiye ederim. selahattin usta işinin ehli ve vicdanlı bir insandır. parça konusunda da ne gerekiyorsa kendisi tedarik eder.
    yasdal bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Alıntı arnold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hasanpaşa mototechnic'i tavsiye ederim. selahattin usta işinin ehli ve vicdanlı bir insandır. parça konusunda da ne gerekiyorsa kendisi tedarik eder.
    numarasınıda paylaşırmısınız teşekkürler
    İstemez misin ey Ömer? Dünya onların olsun, ahiret te bizim!

lisbeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Regal Raptor 150cc 2011 model bir motosikletim var, sağolsun satan kişi pestilini çıkarıp bana gıcır gıcır motosiklet deyip deyip kandırıp sattığı için daha hayrını göremedik, onun da arkasından zaten binbir duamı ettim neyse uzun lafın kısası şu an Ankara'dayım ancak İstanbul Anadolu yakasına Ekim ayında temelli taşınacağım, Ankara'da motosikleti aldığımdan beri denemediğim usta kalmadı, hangi ustaya götürdüysem hiçbiri usta da olmadığı için maalesef halledemedi ve dünyanın parasını bayıldım tamir işlerine, dedim ki artık Ankara'daki sözde ustalar devri kapandı İstanbul Anadolu yakasında parada pulda gözü olmayan, motosiklet tamirini mutlulukla yapan bir usta ismi ve telefonu alabilir miyim?
    Motosikletimin sorunu yepyeni akü de takıldı, manifold çatlaktı değişti, rölanti ayarları yapıldı)
    serviste çalışıyor, eve geliyor bir tur atıyorum, ertesi gün marş basıyor motosiklet çalışmıyor, hala bunu çözemediler, daha sonra akü takviyesi ile çalışıyor, sonuçta bu şekilde olmamalı diye düşünüyorum, ters giden bişeyler var

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Manifolt çatlak olduğuna göre kazası var motorun geçmişte benzinin emen ateşlemeye gönderen kısımdaki vidalarin yuvaları na bi bak bozuldumu nekadar siksanda bir tür sonra gevşer sonra yakıt gerektiği gibi gitmez gerci bu önden kazali aldığım arabada olan bir problemin cözumuydu.eğer böyle bir durum söz konusu ise klavuzla dış actirip saglastirman lazım.

Manifold yenilendi zaten, bujiler de yenilendi ancak fark ettiğim sorun bujilerde yağlanma olmuştu en son. Motosiklet çalışınca sorunsuz ilerliyor ama sonraki gün çalıştırmaya kalkınca marş basıyor elektrik gidiyor ancak çalışmıyor, hep aynı sorunla karşılaşıyorum, ee bu da beni haliyle motosikletimden soğuttu, halbuki 9000 kilometrede olan 2011 model bir makina için çözümelenemeyecek bir sorun değil artık elektrik aksamlarında bir sorun olduğunu düşünüyorum. Benim de bahsettiğim Ankara'daki lafta motosiklet ustaları bunu çözemiyor, bu tip sorunlardan anlayan usta veya ustalar bulabilir miyim ben Maltepe'ye taşınacağım, Ümraniye veya Dudullu tarafındaki sanayi sitelerinde var mıdır iyi bir usta?

merhaba

bence sorunun motosikletinin elektrik tesisatında kaçak var.
    akü yü boşaltıyor (zayıflatıyor) takviye yapınca çalışıyor yazmışsınız. 1 gün önce normal çalışan motor, ertesi gün zor da olsa marş başıyorsa kaçaktan dolayı elektrik bitiyor demektir.
    tüm tesisat multimetre ile kontrol edilmesi lazım.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Alıntı k_ayhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    numarasınıda paylaşırmısınız teşekkürler
    Ben yazayım sayfada bulunsun.

Techic Moto , Selahattin Usta 0216 336 51 84

https://www.facebook.com/TechnicMoto-1492946130980438/timeline/

Yalnız, hiç çinli motor görmedim atolyede. Sanıyorum avrupa ve japon markalara bakıyor. Uzun zamandır uğrayamadım. f800ST yi Touratech'e götürmeye başlamıştım, öyle devam ettik ama İyidir tavsiye ederim.
    Gökhan YAŞDAL

Alıntı suatatak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba

bence sorunun motosikletinin elektrik tesisatında kaçak var.
    akü yü boşaltıyor (zayıflatıyor) takviye yapınca çalışıyor yazmışsınız. 1 gün önce normal çalışan motor, ertesi gün zor da olsa marş başıyorsa kaçaktan dolayı elektrik bitiyor demektir.
    tüm tesisat multimetre ile kontrol edilmesi lazım.
    Evet ben de öyle bir sorun olduğundan şüphe ettim uzman olmamama rağmen ama ustalara sorunca nedenini bilmem ki diye cevap verip hiç o bölgelere bakmak akıllarına gelmedi. Teşekkür ederim cevap yazdığınız için, bunu belirterek tamire götüreceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:40 ----------

Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yazayım sayfada bulunsun.

Techic Moto , Selahattin Usta 0216 336 51 84

https://www.facebook.com/TechnicMoto-1492946130980438/timeline/

Yalnız, hiç çinli motor görmedim atolyede. Sanıyorum avrupa ve japon markalara bakıyor. Uzun zamandır uğrayamadım. f800ST yi Touratech'e götürmeye başlamıştım, öyle devam ettik ama İyidir tavsiye ederim.
    Teşekkür ederim tavsiyeniz için Çin malı bakıyor mu sorarak götürürüm zaten bir daha Çin malı almam onu iyice anladım.
    Motosikletçi babasının kızı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)