Arkadaşlar yeni motor aldım 2.el MONDİAL MASH 2012 150CC model benzin göstergesi,km hız göstergesi,km saati çalışmıyodu yeni gösterge aldım bendeki tesisatla oynanmış direk tak bitir soketli deildi yani kabloları ek yaptım zorladı bu durum baya saatlerce en sonunda bitirdim montajını yeni benzn deposna şamandıra aldm ve benzin göstergesini çalıştırabildik sonra km teli kopuktu yeni tel aldım 6.5 TL sonra tekerin ordaki çeviriymiş ondan aldım 12.5TL geldim kapıda tekerini söktüm uğraştm 1 saate kadar ettik montajını taktık telini çalıştırdım motoru 200-300 metre seyir halindeyken km hız göstergesi çalışıyodu sonra bianda yine 0'a indi tekerin ordaki km telin ucunu söktüm tekeri döndürürken çeviricinin içindeki çubukta dönmesi gerek neden dönmüyor? yeni almıştım çeviriciyi 12.5 TL ye yanlışmı taktım bilgilendirrmsnz teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:44 ----------

GÜNCELLLLL

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:36 ----------

Sorun çözüldü çeviricinin içindeki pul contasını ters taktığımdan dolayı hareket etmiyormuş konu kilit.