Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

bws 100 hakkında bilgi lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Benim ilk baktığım motor şu idi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...00031638/detay

Sahibi ile buluşup bir çay içip konuşmuştuk, motora baktım. Tüm bakımlarının yapıldığını söyledi istediğin ustaya gidelim için rahat olsun diye de belirtti.
    Benim izlenimim bu motor da güzel.
    Lastikler yeni değişmiş, michelin falan değil sıkıntı olur mu ?
    28.000 km yazıyor ama km saati değişmişti eğer yanlış hatırlamıyorsam.
    İkincisi de direksyon kısmındaki ön ön kapakta küçük bir çatlak var. (değişebilen plastik bir kısım)

Bir de 2003 model.

Yorumlarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sebastian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus500'den gsr600'e terfi etmişti bws100'e düştü
    bws alacaksanız km'sine takılmayın, motoru bitik bile olsa, duruma göre bir sekam attırırsınız, veya silindirim taşlama yaptırırsınız. motorun silindir ve pistonunu sökmesi yarım saatlik iş, ben bir ara haftada bir söküp topluyordum. bende bws'nin çıkmaları da var, isteyen olrsa satabilirim. silindir ,piston, krank, karbüratör, şanzuman dişlileri, klape, bobin elimde mevcut. sadece karbüratör arızalı, yedek parça olarak kullanılabilir, diğer tüm parçalar çalışır durumda.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-modified-bws-100-full-yuklu-135cc-98800221/detay

benim bws'm de ilandaki, söke taka eğleniyorum işte.

benim ilk motorum bws100 motordan memnundum.tabi benzin sorunu dışında..iyi gider.scooterların cross udur..heryerde gider.parçası ucuzdur heryerde bulunur.o motorun ölüsü yoktur dostum.hava basıncıda lastiğin yanında yazar zaten yanaklarda.yağ olarak duman yapmasını istemediğimden castrol ün sarı şişeli yağı vardı iki zamanlı için onu kullanıyordum ve hiç duman görmedim motorda.satma sebebim çok yakmasıydı.gerçekten yakıt sorunu var..
    hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler..
    kask hayat kurtarır

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler