Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardım Lütfen !

Motovento
    REKLAM ALANI
    XleonaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar. Hero thriller sahibiyim. 15 gün önce falan aldım motoru ekipman falan hersey tamam ama ehliyetim yok daha sınavı bekliyorum. Sizlerden yardım istiyecegğim konu ise motor tek marş ta çalışmıyor hafif gaz vermem gerekiyor. çalıştıktan sonra ise rolantideyken gaz vermezsem kendi kendine stop ediyor. Ehliyet olmadığı için trafiğe cıkmıyorum o yuzden servise götüremedim. Bu arada teknik aksam hakkında bilgimde yok. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler hayırlı günler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sorunun bujiyle ilgili bence yada rolanti ayarıyla.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Normal bu motorlarda ilk çalıştırma için jikle bu yüzden var, ısınana kadar da stop edebilir rölantiyi aç

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    normaldir dostum hafif gaz vererek çalıştırılır motor. karbüratörlü olduğu için normal. bence rölantiyi kurcalamadan önce jikleyi açarak çalıştır. jikleyi yarım açıp çalıştır, 30sn-1dk sonra kapat. yine stop ederse o zaman rölantisine bakarsın.

emreengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    İLK BAŞTA HAFİF GAZ NORMAL ABARTMADAN TABİ - DEVİR GÖSTERGESİ VARSA 1.2-1.4 ARASI OLMALI DÜZGÜN ÇALIŞMASI İÇİN YOKSA EĞER HAFİF GAZ VEREREK STOP ETMEDEN DURACAK ŞEKİLDE SABİT TUTUP RÖLANTİ AYARI YAPMAN LAZIM. NETTE MARKA MODEL YAZIP RÖLENTİ AYARI DİYE ARATTIR SORUNUNU ÇÖZERSİN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)