Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

[Cr-02] Bmw R80 RT & [Cr-03] Suzuki GS 500 Café Racer Projesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı CT.ATC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim hocam. Artık diğer projeyi 2 zamanlı birşey ile taçlandırmak lazım bence, bizim buralarda planet 5 çok var sağlam bir street tracker yapılabilir, sıfır parçaları da mevcut silindir piston vs hatta rus mali, sıfır gösterge panelini 35 liradan kendi motoruma takmıştım old school bir görüntüsü var var beğeneceğine eminim, mct göstergesinden kurtulmak istersen tek sıkıntısı eski kamyonlar gibi sürekli bir aşağı bir yukarı gidiyor sabit değil ibre ) dediğim gibi sağlam bir rus 2 zamanlı dişli lastikler falan military konseptinde harika olur
    2 zamanlı motorlar buyuk sıkıntı dostum.Ama uygun fiyata dekor olarak kullanacagımız bir makine yapılabilir
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Efenim, gs500 sahibi olarak sizin şu projeyi bitirmenizi bekliyorum. bende benim gs500ü cafe racera çevireceğim ama ilham alıyorum sizden. şu sele şasesini yenilemeniz güzel olmuş. tek kişilik olacak sizinki. ben aynı kaynağın biraz daha uzununu yapmayı düşünüyorum. çalışmalarınızı bekliyorum.

Motosikleti
    4x4
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efenim, gs500 sahibi olarak sizin şu projeyi bitirmenizi bekliyorum. bende benim gs500ü cafe racera çevireceğim ama ilham alıyorum sizden. şu sele şasesini yenilemeniz güzel olmuş. tek kişilik olacak sizinki. ben aynı kaynağın biraz daha uzununu yapmayı düşünüyorum. çalışmalarınızı bekliyorum.
    Haklisin bu proje cok uzadi ama elimde olan birsey yok. Projeyi Erkan abi ile bu hale kadar getirdik ve k100 e gectik. Geri kalan kisimlari icin proje sahibi arkadasin da gayretine ihtiyacimiz var ancak kendisi ortalarda yok. Bakmayin 2 hafta deadline verdigine arkadasin. Gs500 bize k100 ise musteriye ait bir proje oldugundan k100 uzerinde duruyoruz surekli. En kotu ihtimalle k100 ile birlikte cikar

Motosikleti
    4x4
    GS 500'un shop bike olmasından dolayı sureci cok hızlı tutmuyoruz. Son guncellemeden bu yana olan gelismelerden bir kac resim ile soz etmek gerekirse,

Depo astarlandı, sase ve jantlara statik boya uygulandı. Lastikler monte edilip tekrardan kenara alındı Blok boyasından sonra birlestirme asamasına gecilecek.

Yusuf Pehlivan imzalı koltugumuz da hazır.

Dana ve buffalo derisi kombinlendi bu calısmada.

Boya uygulaması icin bi sure bekleyecegiz. Proje ile ilgilenen biri var ve kararını verdiginde kalan kısımları istegi dogrultusunda bitirmek adına 4-5 gunluk bir askıya alma soz konusu.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:   Konu sahibinin isteği üzerine bir süreliğine kilitlenmiştir
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)