Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

LASTİK BOYAMA BOYA SEÇİMİ ACİL YARDIM...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mucahidaktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr125
    Arkadaşlar lastiklerim in tırnaklarını resimdeki gibi boyadım çok da güzel oldu yalnız normal kaporta boyasıyla boyadığım için tutmadı atıyor hangi boya ile boyamalıyım acil yardımınızı bekliyorum...
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Lastiğin diş aralarının boyama mantığınızı anlamadım. Lastiğin yüzeyine sürülecek her türlü kimyasal madde yapısını bozar, emniyetsizlik yaratır. Kaldı ki boyanın içersinde tiner, solvent vb.kimyasallar var. Bence sen bu hevesten vazgeç.

Alıntı mucahidaktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar lastiklerim in tırnaklarını resimdeki gibi boyadım çok da güzel oldu yalnız normal kaporta boyasıyla boyadığım için tutmadı atıyor hangi boya ile boyamalıyım acil yardımınızı bekliyorum... http://i.hizliresim.com/6k75qv.jpg
    sıkıntılı bir iş kolay gelsin

CT.ATC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture(30k) > X-Treme Max 150
    Arkadaşların dediği gibi emniyetsiz bir işlem gibi görünüyor, yine de fikir vermek açısından kaliteli bir lastik kalemi ile deneyebilirsin o uygulamayı

mucahidaktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr125
    Zevkler ve renkler tartışılmazmış bizimki de zevk meselesi. Lastiğin özelliğini bozma konusu hiç aklıma gelmedi işin doğrusu ama çok zarar vereceğini de sanmıyorum

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı mucahidaktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zevkler ve renkler tartışılmazmış bizimki de zevk meselesi. Lastiğin özelliğini bozma konusu hiç aklıma gelmedi işin doğrusu ama çok zarar vereceğini de sanmıyorum
    Lastik boyama kalemleri var, yazılarını falan boyuyorlar onunla. Denemeye değer. Ancak o kanalların bir işlevi var unutma. Boyama esnasında kanalları küçültüyorsun, tamam belki milimetrik düzeyde küçülüyor ama zaten o kanalların ölçüleri milimetrik.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler