Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Debriyajı bırakınca çıkan ses

Motovento
    REKLAM ALANI
    thebalatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık bir motorum yok
    HAyırlı akşamlar, önceden 1. Viteste gaz verip debriyajı bi anda bırakınca rahatça tekere geliyordu. En son motoru açtık bi problemden dolayı sonra kapattık tekrar. 1 2 gün sonra da debriyaj balatalarını değiştirdim (yan kapak açıldı sadece). Şimdi debriyaj çekili 1. Viteste gazı verip debriyajı bırakınca tık diye bi ses geliyor ve motor tekere de kalkmıyor sebebi ne olabilir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Bizim burda bir motorcuda cbf 150 de yaşandı bu ve sorun çözüelemedi , binen arkadaş çaylak olduğundan öylece verdiler
    efendy06 bunu beğendi.

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    pişkin pişkin anlatıyon mu bide bunu artık motor tekere kalkmıyo diye? sen motoru amacı dışında kullan bide çin malı motoru tekere kaldır 1. viteste sonra efendim niye ses geliyo niye o oldu . olur kardeşimde iyide olur ders olur. kaldır sen teker daha o tekerde yerinden çıkar yakında.
    efendy06 bunu beğendi.

thebalatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık bir motorum yok
    Alıntı 4Vaqrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pişkin pişkin anlatıyon mu bide bunu artık motor tekere kalkmıyo diye? sen motoru amacı dışında kullan bide çin malı motoru tekere kaldır 1. viteste sonra efendim niye ses geliyo niye o oldu . olur kardeşimde iyide olur ders olur. kaldır sen teker daha o tekerde yerinden çıkar yakında.
    KAfamı buluyorsun sen benimle. Sana ne yahu, ister teker kaldırırım, ister uçurumdan atarım ister yakarım seni ne ilgilendirir? Senin veya başka bir insanın bulunduğu yerde (trafikte) mi yapıyorum da burada ahlak polisi kesiliyorsunuz başımıza? Şunları forumdan atın ya artiste bak

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı thebalatt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KAfamı buluyorsun sen benimle. Sana ne yahu, ister teker kaldırırım, ister uçurumdan atarım ister yakarım seni ne ilgilendirir? Senin veya başka bir insanın bulunduğu yerde (trafikte) mi yapıyorum da burada ahlak polisi kesiliyorsunuz başımıza? Şunları forumdan atın ya artiste bak
    Tamam efendim hemen atıyoruz.

Alıntı 4Vaqrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl diyordu kemal sunal filminde, hatırladım. defol la kovirem seni köyden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)