Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anlayanlara

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 151 RS
    Selamun aleyküm abilerim kardeşlerim mondial motora sahibim ilk fırsatta elimden çıkarıcam bugün motoru çalıştırdım ve gitmeye başladım ama motor her zamankinden sakindi üstünde abart egsoz vardı o bile ötmüyodu o derece sokaktan çıkmadan gaz kestim motor stop etti ve bidaha çalışmadı naptım ne ettim yok bütün kablolarını çıkarıp silip baştan taktım motor ıkınıyor ama marş almıyor ayak marşı denedim yok onuda almıyor her gün düzenli kullanırım bu motoru sadece bi önceki gün kullanmadım mondialinde böyle bi sıkıntısı var çalıştır hayatta sıkıntı yapmaz bir gün yatır bi yerden patlak verir sizce sıkıntı nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı brtcngndz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm abilerim kardeşlerim mondial motora sahibim ilk fırsatta elimden çıkarıcam bugün motoru çalıştırdım ve gitmeye başladım ama motor her zamankinden sakindi üstünde abart egsoz vardı o bile ötmüyodu o derece sokaktan çıkmadan gaz kestim motor stop etti ve bidaha çalışmadı naptım ne ettim yok bütün kablolarını çıkarıp silip baştan taktım motor ıkınıyor ama marş almıyor ayak marşı denedim yok onuda almıyor her gün düzenli kullanırım bu motoru sadece bi önceki gün kullanmadım mondialinde böyle bi sıkıntısı var çalıştır hayatta sıkıntı yapmaz bir gün yatır bi yerden patlak verir sizce sıkıntı nedir?
    Ben 3 ay çalıştırmadığım motoru 2. marşta çalıştırdım. Birinci marşta çalışır gibi oldu, bıraktım, sustu. Bence başka bir probleminiz vardır. Çalışan motor 1 gün çalıştırılmadı diye arıza yapmaz.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    Hayaller PCX 125 Hayatlar Mondial 100 Loyal
    Stator'u değiştirmen gerekebilir.. Genelde statorun arasına 100 lira giriyor yolda giderken
    Aynısını bende yaşadım, yağ sızmış oraya, yenisini taktırdım..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Statörde zaten bir miktar yağ olur, buna herşey sebep olur deneye deneye ha gayret

Motosikleti
    Mondial 151 RS
    Ateşleme var car var curt var ben benzin çekmemediğini düşünüyorum çünkü daha sokaktan çıkmadan giderken stop etti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)