Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbr 125 snorkel mod

Motovento
    REKLAM ALANI
    webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Merhaba arkadaşlar youtubede böyle bir videoya denk geldim . Şimdi bu yapılan işlemin motosiklete herhangi bir yararı var mı ? Yada tam olarak bu şekilde kullansak ne gibi zararları olur eğer bilgilendirirseniz sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:43 ----------

İlkkez bir konu hakkında fikir sahibi olan hiçkimseyi bulamadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı webingo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar youtubede böyle bir videoya denk geldim . Şimdi bu yapılan işlemin motosiklete herhangi bir yararı var mı ? Yada tam olarak bu şekilde kullansak ne gibi zararları olur eğer bilgilendirirseniz sevinirim.

https://www.youtube.com/watch?v=AGFEr0oqGQE

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:43 ----------

İlkkez bir konu hakkında fikir sahibi olan hiçkimseyi bulamadım
    ''Açık-performans hava filtresinin'' etkileri ile aynı etkiyi yapar, birim zamanda geçen hava miktarını arttırmaktır amaç. Bizim forumlarda çok sallayan olur, yabancı dil varsa yabancı forumlardan hava filtresi veya ''snorkel mod '' etkilerini ve beraberinde istediği gereklilikleri öğrenebilirsin

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''Açık-performans hava filtresinin'' etkileri ile aynı etkiyi yapar, birim zamanda geçen hava miktarını arttırmaktır amaç. Bizim forumlarda çok sallayan olur, yabancı dil varsa yabancı forumlardan hava filtresi veya ''snorkel mod '' etkilerini ve beraberinde istediği gereklilikleri öğrenebilirsin
    eyw teşekkür ederim valla bende yaptım sesi değişti ama alışamadım o kalın sesine birde egzoz patlıyor nedense :D ateş çıkıyor makineden resmen umarım zararı olmaz :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)