Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma ayna uzatma aparatı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Chopperman75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gw250 Inazuma
    Merhaba .
    Suzuki İnauzuma GW250 için ayna uzatma aparatı bakıyorum. Bir kaç farklı ürün var Bir tanesi 990D0-11JME-005 . Sadece yukarı doğru yükseltiyor sanırım fiyatı da takriben 100 tl civarında birkaç ingiliz sitesinde .Ebay de daha ucuza bulunabilir. Bir de yerli malı facebook ta ayna uzatma aparatı adında bir sayfa var. Bu konuda bana bilgi verebilecek arkadaş varsa sevinirim. Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Hocam, motoruna bin, sanayide bir tornacıya git, meramını anlat, 40-50 tl'ye yaparlar. Hem istediğin yönde istediğin kadar uzar, hem ucuz olur.
    Chopperman75 bunu beğendi.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Dişlerin durumuna göre değişiklik göstermekle birlikte 1 TL den 1000 TL ye kadar bulabileceğin bir parçadır.

Fotoğraftaki parçalar senin işini görecektir. Büyük Hırdavatçılarda bolca var.

Benim sana tavsiyem ( Daha önce ben bu şekilde uyguladım ) Ayna demirinin çapında bi parça demir çubuk aldım. Ayna demirini ortadan kesip istediğim boyda kaynattım. Bu şekilde hem yukarı hem de dışarı doğru aynanın açısını değiştirmeden sağlıklı görüntü alabildim. Ayrıca En ucuz ve garantili yöntemdir. Son olarak sprey boya atarak izleri kaybedebilirsin kimse anlamaz.
    Chopperman75 bunu beğendi.

Chopperman75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gw250 Inazuma
    Araştırıp 60 tl ye buldum. Dışarı doğru bir miktar uzatan bir parça. Fiyat makul geldi. Parça elime geldiğinde takıp bir bakıcam. Ama sanırım yeterli olacaktır. Şöyle birşey ;
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-ayna-uzatma-aparati-m8-m10-uc.siz-kargo-er6n-er6-n-versy-211580369/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)