Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

vıdeo yuklemek ıcın yardım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    tek serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    su an yok
    arkadasklar kusura bakmayın ama bılen varsa lutfen su vıdeo olayını bana anlatsınn nasıl yuklenıyo benım ve arkadasımın antalyada yaptıgımız sov vardı teker falan onu yuklemek ıstıyorum bu konuda benı aydınlatırsanız sevınırım
    motorsikleti seveni bende severim herkese selam tek tekere devam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Da§clk,motor,bal1k av1
    Selam tek teker serhat,nasıl bir video handycam mı neye yükleyeceksin daha detaylı bilgi verirsen yardımcı olabilirim
    bana g”re en byk ”zgrlk motorsikletle hz yapmakde§il keyifle srmektir

tek serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    su an yok
    cenocum bak soyle anlatıyım bızım sov cd lerımız var kendımıze aıt ıkı kısı bu cd dekı foruntulerı bu sıtede ızlenılebılır hale nasıo getırebılırım yanı anlıcagın su elımızde bır cd var ve bunu aynı bu sıtede baslık altında yukleyıp nasıl ızletebılırm mesela zx-10 r sınan abı var ızledınmı bılmıyom 300 ıle vıraj baslıgı altında tıkladınmı vıdeo ınıyo aynı sekılde bende boyle ıstıyom daha acık nasıl anlatayım handycam dan falan anlamıyom ne olur yardım et
    motorsikleti seveni bende severim herkese selam tek tekere devam

Motosikleti
    Da§clk,motor,bal1k av1
    Selam tek teker,konu bayağı derin elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacam.
    Öncelikle senin kaydettiğin cd mpeg.bu nu Adop premier 5.1 proğramı ile küçülteceksin
    film seçeneklerine gelip çözünürlüğü düşüreceksin file compression yazan yerde % 50 % 70 yapacaksın farklı kaydet sekmesinden yine mpeg olarak seçeceksin onu da kendi içinde kliplere böleceksin yoksa tek bir cd olarak yayımlayamazsın kimse açamaz ve seyredemez boyutu büyük olur onun için kliplere ayıracaksın yaptığın gösteri tek parça değildir bir yerde tek teker bir yerde farklı sürüş bunları klip 1 klip2 diye adlandıracaksın sonra fttp sunucusuna yönlendireceksin yani motosiklet net in sayfa düzenleyicisi yada admin elimden bu kadar gelir dostum inşallah yardımcı olabilmişimdir hoşçakal tek tekerde sağlıklı kal....
    bana g”re en byk ”zgrlk motorsikletle hz yapmakde§il keyifle srmektir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler