Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter lastik konusunda yardıma ihtiyaç var ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    victorhugo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cahilliğime verin bu lastikler konusunda pek bilgim yok araştırdım fakat net şeylere ulaşamadım tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Lastik önemli olduğu için Michelin alacağım fakat scooter tarzında bir çok çeşit lastik var. Bunların hangi amaçla nasıl kullanıldığını nasıl anlayabilirim ? Bana açıkçası en az kayacak lastiklerden lazım. Biliyosunuzki scooterlerde lastikler küçük olduğu için düşme olasılığı daha yüksek. Bu yüzden şu aşağıdaki siteden lastik bakıyorm hangi tip uygundur yaz kış farketmez. ? Yanındaki numaralar önemlimidir. ?

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Motosiklet-Lastigi/Scooter-Lastikleri-244

Birde şu aşağıdaki yarış tipi lastikler sizce nasıl bunlarda kayma yaparmı gidişi nasıl olur ?

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Michelin-Scooter-Motosiklet-Lastigi-110-70-12-47L-Power-Pure-SC-2CT_8694.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

Özellikle yağışlı havalarda yere sağlam basacak kaymayı en aza indirecek lastik tipi hangisidir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Michell ın city grip olumsuz yorumu yok bi araştır istersen para olsa bende alırdım hemen 4mevsim olarak geçiyor bu lastik ;)

victorhugo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yağmurda iyimidir acaba bu lastikler. Valla almşken sağlam olsun şefim lastik önemli
    .

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    ben honda dylan için power pure aldım fena değiller ama ıslak yol için city grip daha iyi diyorlar

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    michelin city grip.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Alıntı victorhugo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağmurda iyimidir acaba bu lastikler. Valla almşken sağlam olsun şefim lastik önemli
    .
    Özellikle yağışlı havalar için üretilmiş bir lastik CİTY GRIP gerisi sana kalmış youtube da falan video lar var izle karar verirsin.
    34 HSK 57
    ASYA AS125 T21 - DAELIM S2 250 - SUZUKI AN 125HK
    MONDİAL MASH

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    city grip benim motorun üstünde gelen lastikler. memnuniyetle kullanıyorum, yağış ve sıfır derecenin biraz üstü sıcaklıklar olduğunda da kullandım bu yıl, sorun yaşatmadı.

sadece sanki asfalt çok sıcak olduğunda tutuşta problem yaşıyor, geçen yaz arka bir iki kere kaymıştı ama o benim yorumum, başka şeyden de olabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)