Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

aramizda usta varmi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar motorumda bir sorun var kuba superlight 200 Ustamla denemedigim kalmadi kirk kere sokup topladik biktim
    Motorum 1 viteste ilk kalarken tam yarim debriyajdayken tirrt diye bis ses yapiyo ve silkeliyo motor sogukken bu sorun yok ama motor isindiktan sonra bu sorun oluyo yokusta agirlikta daha cok yapiyo debriyajim 6 yay 6 balata ustunde cikanlarin saclari inceydi saclari ve balatalari kalin kalitelileriyle degistirdik olmadi 10-60 yag koyduk olmadi yarim balata ve meyilli huni gibi sac li sistem var bilen bilir onuda denedik olmadi hadi kapak yamuktur fabrikasyon baski belki yamuk basiyodur dedik kapagi hazirda bulunan bi kapakla degistirdik olmadi motorun baglanti vidalarini cartini curtunu siktik olmadi kaplinler saglam baktigimiz zaman hic bi sikinti gorunmuyo hersey yerli yerinde ama sorun hala devam ediyo sizce sorun ne olabilir
    Bu arada bu sorun kronik diger superlightlerdede var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Kronik dostum devam et hele bayır kalkışlarda bolca yapar , kulak asma bin şansına artık bende de vardı o . Caracal 200 ile aynı motor var üstünde
    solmyr bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende de var o sorun. caracal200
    mterayes26 bunu beğendi.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Yahu şimdi internet aktif sene 2007 adam bana şanzıman kaçırıyor set değişecek dedi vay anasının evladı şimdi sistemi bilince nasıl sövüyorum

Arkadaşlar sorun cozuldu gec oldu ama belki bakan olur sorun debriyaj balatalari ve sajlarin kalitesizliginden kaynaklaniyor

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Vallahi tam onu yazicaktim daha gecen forumda gordum mondiallerde de oluyo bu sorun kronik balata ve saj degisince bu ortadan kalkiyo okadar israrci olmana gerej yoktu aslinda pek zararli bi durum değil ama sorun gectiyse guzel kazasiz surusler bu arada maliyeti ne kadar oldu saj ve balatanin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)