Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda Kinetix hakkında acil bilgi...

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanının efsane makinalarıydı kinetixler. O zamanlar böyle çin motorları nerede. Birkaç model moped, parası olan kinetic veya kinetic pride. Bi de işte bazı kymcolar, modenaslar, peugeot squab ve trekkerlar. Siyah olanları çok güzeldi, sorunsuz sürüşü rahat motorlardı. Çok seri olmasa da uzun yolda bile rahattı. bence temizi bulunursa şehir içi için her daim alınabilir.

Bu arada yenileme yapan arkadaş, bence ön far ve sinyaller bi değişse süper olacak. Bi de koltuk kaplaması beyaz olsa nasıl olur. Bence süper olur

Böyle olur
    far gurubunu komple gedıtırıcm ve beyaz gerckten guzel olur bunun ıcın tesekkur ederım acıl bı kaplamacı bulmam lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    istanbul sirkecide etiket takımı dahil bir çok parçasını bulabilirsin

işte birazdaha uğraştım )

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu motor bence bi efsane bunun üstüne 100 cc motor tanımam herşeyiyle on numara buna binen başka motora binince attan inip eşşeğe binmiş oluyo öyle diyorlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:14 ----------

Alıntı AyKiRi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci el 1998-2001 model arası Honda Kinetix almayı düşünüyorum.DX ve ZX gibi modelleri fln var bunlar ne manaya geliyor.2 zamanlı hangisi 4 zamanlı hangisi?Kısacası Kinetix üzerini bildiğiniz herşeyi dökerseniz sevinirim..
    arkadaşım bizdebi tane var düşünürsen görüşelim fiyatı enson 1100 tlkırmızı muayene sigorta var daha yeni yapıldı hiçbir arızası yok muayer
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Beyaz deri güzel olmuş yakışmış da, o +18 bütün asaleti bitirmeye yetmiş yine de...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

peki ben buna ne gibi bi fayat çakmeliyim sizce?? sorduklarında ne diyim bilmiyorum. Herşey tam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:56 ----------

Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyaz deri güzel olmuş yakışmış da, o +18 bütün asaleti bitirmeye yetmiş yine de...
    +18 olmamışmı orada. valla etiketlere baktım hepsi devasa buyukluklerdeydı bende onu aldım .

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Mükemmel olmuş beyaz kaplama benim photoshoptan da güzel olmuş
    Aptallık En Büyük Günahtır !

tavsiyen için tekrar teşekkür ederim ya +18 kafam takıldı ıyı durmuyormu

Gerçekten emeğinize değmiş süper olmuş. Çağdaş arkadaşım bu motordan bende de var, bizim buralarda yedek parçası bulmak zor oluyor ben motorumu çok seviyorum aynı renkteki bu motorum için yedek parça temin edebileceğim adres verebilirsen veya sizin temin ettiğiniz yer neresi bilgi verirseniz çok sevinirim.

Motosikleti
    KİNETİC ZOOM 110
    motor cıncık gibi olmuş bene motorcu adam budur işte.bendede 2005i var 8.000kmde çok sağlam ve gaddar dize kadar çamurda bile 2kişiyle gidiyo.birde çok pratik lastik değişimi var arka lastik sadece 3 vidata bakıyor hala kullanıyorum.

güzel olmuş

benimde kınetix motor var arka yan çamurlokları lambaları kilemetre saati lazım nerede bulurum acaba

A.ihsan51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150cc scooter yiying
    Çağdaş81 arkadaşım,her ne kadar konuyu açalı iki yıl olsa da ,revizyonunu yaptığın honda kinetic motorun elektronik ateşleme sisteminin kablo bağlantılarını şematik olarak verebilir misin?(Konuyu takip edebileceğini düşünerek mesaj yazdım.)

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Bende hala var bu motordan trafikten çıkardım.Alacak olan varsa görüşebiliriz.

En son Jawa 350 ts düşünüyordum. Ancak biraz araştırınca bu cihazların daha uygun olacağını farkettim. Bilenlere bazı sorularım var;

1995-2001 model bi makina alsam km'sine göre kaç para vermeliyim?
    En fazla kaç tl vermeliyim?
    Rampalarda şişermi?
    Motor vitessizmi yoksa otomatik viteslimi?
    Kemalpaşa-İzmir 60km yolda şişme vb. sorunlar çıkarırmı?
    ve km'de ne kadar yakar?

İlginiz için teşekkürler

nogayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Kinetic+Hero xpulse
    Sene 2016, işe 98 honda kinetic le gidip geliyorum. 23000 km de. Bir kere kayış değiştirdim. İki kere de fren balatalarını değiştirdim. Yakıt arabamın yarısından biraz daha az diyebilirim. (ford fiesta 1.25) Taş gibi motordur kendileri. Isparta antalya 2 buçuk saatte gidebiliyorum. Yaklaşık 140km. Hava soğutmalı olmasına rağmen Şişme gibi bir sıkıntım olmadı. Her 100 km de bir mola verip dinlendirmek lazım. Birde rampalarda 2 kişi biraz güçten düşüyor artık. Ama düz yolda tek biersen de max. 70 iki kişi binsen de max. 70 üç kişi de binsen max 70 yapıyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler