Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Karbüratörün altından benzin akması

Motovento
    REKLAM ALANI
    mtgemlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar-Rks 150s- Tvs apache rtr 200
    Benimde başıma geldi aynı şey. Karbüratör şamandırası takılı kaldığı zaman oluyor. Motoru çalıştırıp bi tur atmıştım sonra düzelmişti. Tahliye vidasınıda kontrol etmiştim ama sıkılıydı sonuna kadar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tekintekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BANDİT 650 S (Haydut)
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sızdırmazlık için dostum da neyse
    Karbüratör tamir takımı diye bir şey var biliyor musun ? İşte o tamir takımı muhteviyatında sıvı conta diye bir seçenek yok , ben artık bu işi yapmıyacağım , dondurma satacağım artık ...
    doğuştan çaresi olmayan bir hastalığım var,her gördüğümü adam sanıyorum...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı tekintekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karbüratör tamir takımı diye bir şey var biliyor musun ? İşte o tamir takımı muhteviyatında sıvı conta diye bir seçenek yok , ben artık bu işi yapmıyacağım , dondurma satacağım artık ...
    Tamir takımını kaç kişi biliyor veya kullanıyor bunu biliyormusun. Bende senin gibi bu işi yapmayıp gelip senin dükkanda dondurma yiyeceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:12 ----------

Alıntı mtgemlik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde başıma geldi aynı şey. Karbüratör şamandırası takılı kaldığı zaman oluyor. Motoru çalıştırıp bi tur atmıştım sonra düzelmişti. Tahliye vidasınıda kontrol etmiştim ama sıkılıydı sonuna kadar.
    Şamandıra bunun baş sebebidir fakat çok nadir takılı kalır, bakım esnasında iğne sekmanı yamulur vs

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Siz gelin birgün bizim dükkana pistondan silikon kazıyalım olur mu gördüğümü söylüyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)