Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Lastik değişimi+Balans ayarı=100 TL

Motovento
    REKLAM ALANI
    furcanoco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni elite100 ve fox100 cub
    Araba lastigi degisiminde sök tak balans teker basina 10 tl motorsiklet lastigi sokmek daha kolay üstelik.motorunuzla 100 km nin ustu hizlara cikmiyorsaniz balansa gerek yoktur araba lastigine balans yaparken de tam otomatik makinalarda yapiyoruZ.fiyat cok abartili

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı otobeygir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen hocam. lastiklerin takımını indirimli 300 tl' ye aldım. Ulan 100 tl nedir yav. Otomobillerin dört lastiği var 50 tl alıyorlar...

ESKİŞEHİR' de yer tavsiye edecek arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım.
    ilk gördüğümde aman tanrım o ne kadar büyük bir öpücüktür ohh shit dediğim bir yazı oldu bu 100 tl ? acaba banknotlarımı karıştırdıki dicem ama tayyib amca 0 ları atalı çok oldu be yaw :S 100 liraya 15 gün çay simit yapıyoruz nedir o öle bana porche lastiğimi söküyor bu tamirci yoksa kafasımı çok çalışıyo bilemiyorum belki takımları altın kaplamadır dolaşığın

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    iyi günler herkese, uzun uzun aradıktan sonra sonunda istediğim gibi bir yer buldum.
    İstanbul Avrupa Yakası avcılar/denizköşkler de bulunan MotoPark Cengiz Usta' da lazerli balans ayarı yapılmaktadır
    . 0 hata payı ile güvenle teslim alabilirsiniz gayet memnunum. Ulaşmak isteyen arkadaşlar google'a Motopark Cengiz Usta diye aratabilir. Randevu almanızda fayda var.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı burakragaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler herkese, uzun uzun aradıktan sonra sonunda istediğim gibi bir yer buldum.
    İstanbul Avrupa Yakası avcılar/denizköşkler de bulunan MotoPark Cengiz Usta' da lazerli balans ayarı yapılmaktadır
    . 0 hata payı ile güvenle teslim alabilirsiniz gayet memnunum. Ulaşmak isteyen arkadaşlar google'a Motopark Cengiz Usta diye aratabilir. Randevu almanızda fayda var.
    neden bulduğun tüm konulara aynı yazıyı kopyala yapıştır yaptın ki.
    reklam yapıyormuşsun gibi oldu biraz.
    3 konuda aynı yazıyı görünce insan bi garipsiyor.
    since 1987

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzmir'De motomekhan var , internetten 560 idi lastik, gidip direk 2020 üretimini 600 e taktırdım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)