Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aprilla ana bayii please !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mzik - Motor
    [/b]arkadaşlar size zahmet aprilla ana bayii telefonu veya adresi lazım ben buralarda adam gibi mal bulamadım.

Motor bloğu çatladı da

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Allah kimseye göstermesin.Çok zorlamıssın herhalde? Antalyada Aprilia bayisi bir tek 5M Migrosun yanına açılan Dragon motordu oda 2 ortak sanırım anlaşamadıklarındna orayı kapattılar.Eski yerlerinde hizmet veriyorlarmış ama nerede yerleri bilmiyorum.Manavgatta yaşadığım ve sık sık Antalyada motosiklet baktığım için önerebileceğim bir motorcu var fakat aprilia bayisi değil ama kesin sana bir şekilde yardımcı olur.Firmanın ismi Oğuz Motor.Sahibi Oğuz bey şeker gibi adamdır çok iyi niyetlidir.Hatta sırf bana yaptığı iyilikler için borçlu kalmamak adına ücretsiz web sitesini tasarlıyorum.. Lafı uzatmadan telefon numarasını vereyim ulaş bir görüş: 0242 321 56 37 Adresi: Burhanettin Onat Cad. Yılmaz Sit. B Blok No:99/C Komtaş Civarlarında dükkanı..

Sideden Yeşil MZ 125 SX'in sahibi Bilgisayarcı Ateş bey sizi önerdi dersen daha bir yardımcı olur. [Gerçi motoru Suzuki GSX-R 600 Yaptık ama bilmiyor ehiehe]

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler