Oncelikle herkeze merhabalar

Ben Thailand da yasiyorum burada thai dilini pek bilmedigim icin arkadasim tercume ederek bana yardimci oluyor.
Benim sorunum su : Vites Gecislerinde hareket halinde iken sert bir sekilde Carttt curtt diye gecis yapiyor ve onuda gectim vites N ye Gecislerde zorniyor ve bu durum beni gercekten cok sinirlendiriyor .honda servisine gittim ustalar bir sekilde vitese bir ayar cektiler ve yaptilar gibi birsey oldu. 1 yada 1.5 saat civari kullandiktan sonra gene sorunum devam etmeye basladi .. bendemi sorun var yada birseyi eksik sekildemi uyguluyorum debriyaji sonuna kadar yasliyorum bildigim herseyi uyguluyorum genede bu problem canimi cok sıkıyor. motor stop ettigimde viteslerin gecisinde saat gibi tikir tikir calisiyor. ama calistirdigim zaman biraz motoru kullanayim hareket etmeden vites degistireyim diyorum ve vites N ye zor geciyor ve bazen iki iki yada baya bi zorlanarak geciyor..Yagi en iyisinden kullaniyorum. ve yeni degistirdigim halde bu problem devam etmekte..

Not : Motora ddiyecek lafim kesinliikle yok :) bu motoru kullanirken daha bir keyifli hissediyorum..
Simdiden Tesekkur eder ve buradan Selamlar lsun canim Turkiyeme ..

lutfen yardimci olabilecek arkadaslar yada ustalar ne onerirsiniz burada yurt disinda yim yardimci olursaniz sevinirim ..
kullandigim yag ve buda benim Msx 125 im :)) burada aksesuar sıkıntısı yok ve herseyde mevcut , ama tavsiyem fazlada abartmaya gerek yok diye dusunuyorum :)