Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Alarmı

Motovento
    REKLAM ALANI
    AH MEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bugün kanyonda motora binecekken yandaki motora hafifçe çarptım dar alan diye hafiften uyarı alar mı verdi. Böyle bi alarmı kaça bulabilirim?
    birçok sitede 55 60 tl ye satılıyor fakat onlara güvenemiyorum hani bi sağlam kilit bile 100 200 liradan başlıyor.
    Hırsızın kolayca iptal edemiyeceği kullandığınız alarm sistemi var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Sonra üstüne kedi çıkınca çalıyor gece yarısı aşağı indiriyor . 50 tl ye alarmlı disk kilidi al geç

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonra üstüne kedi çıkınca çalıyor gece yarısı aşağı indiriyor . 50 tl ye alarmlı disk kilidi al geç
    motor diskli değil :D

serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    SPY 5000 var. Çift yönlü alarm. Yani motordan uzaktaysanız bile motorun etrafında birisi uzun süre dolaştığında, motor darbe aldığında kumada titreşim ve ses ile haber veriyor. Kedi vs sorunu varsa sessiz olarak kitliyorsunuz. Motor üzerindeki siren çalmıyor ama kumanda çalıyor.
    Uzaktan kontak kesme, kontak açma, motoru çalıştırma gibi özellikleri de var.
    Kitlediğinizde motoru bloke ediyor.
    Devreden çıkartmak için karenajı söküp kablolarına ulaşması lazım ki o durumda zaten ötecek.
    2 gün önce kumandasını bozdum, motor işyerinde park halindeydi. Devreden çıkartamadım, motoru çalıştıramadım. Paşa paşa metrobüsle eve gidip yedek kumandayı aldım

Forumda konusu var. İşi bilen birisinin montajını yapması lazım.
    AH MEN bunu beğendi.

Alıntı serotizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SPY 5000 var. Çift yönlü alarm. Yani motordan uzaktaysanız bile motorun etrafında birisi uzun süre dolaştığında, motor darbe aldığında kumada titreşim ve ses ile haber veriyor. Kedi vs sorunu varsa sessiz olarak kitliyorsunuz. Motor üzerindeki siren çalmıyor ama kumanda çalıyor.
    Uzaktan kontak kesme, kontak açma, motoru çalıştırma gibi özellikleri de var.
    Kitlediğinizde motoru bloke ediyor.
    Devreden çıkartmak için karenajı söküp kablolarına ulaşması lazım ki o durumda zaten ötecek.
    2 gün önce kumandasını bozdum, motor işyerinde park halindeydi. Devreden çıkartamadım, motoru çalıştıramadım. Paşa paşa metrobüsle eve gidip yedek kumandayı aldım

Forumda konusu var. İşi bilen birisinin montajını yapması lazım.
    fiyat olarak çok tuzluymuş ama değer

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    inwells marka alarm üç motosikletimde de kullandım. (cbr125, ninja 250 ve transalp) transalp'e taktığım alarm motor boyandıktan sonra kabloların yanlış birleştirilmesi yüzünden bozuldu.

herneyse, bu alarmın darbe şiddeti ayarlanabiliyor, yani hassasiyeti ayarlanarak kedi medi çıkması durumunda çalmasını engelleyebiliyorsun. hoş hiç bir zaman kedi çıktığında çaldığına da şahit olmadım ama ninja'da dirseğimle motorun gidonuna çarptığımda alarm uyarı vermek için 3 kere kısa olarak ötüyordu.

tavsiye ederim.

piyasada 50 - 70tl arasında fiyatlara satılıyor. alarm sinyal lambalarına da bağlanabiliyor (cbr125'im de fara da bağlıydı) ama sinyal kablolarına ara sigorta koyman lazım ki, hırsızlar sinyal kablolarını kesip ters birleştirerek alarmın sigortasını attırmasınlar.

bir de hiçbir zaman sadece alarma güvenme.

serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    Alıntı AH MEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat olarak çok tuzluymuş ama değer
    Açıkçası değiyor. Kasko 250cc altında açık garajda çalınma teminatı vermediği için bence kullanılması şart diye düşünüyorum.
    O kendi kendine öten alarmların pek bir anlamı yok.
    E-Bay'den Alibaba'dan kendiniz alırsanız 90-100$ civarına geliyor.
    Akşamları kitlerken mutlaka zincir ve disk kilidi de kullanıyorum.
    Ama gündüz eğer kumandanın çekebileceği biryerde olacaksam sadece alarmla kitliyorum.

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inwells marka alarm üç motosikletimde de kullandım. (cbr125, ninja 250 ve transalp) transalp'e taktığım alarm motor boyandıktan sonra kabloların yanlış birleştirilmesi yüzünden bozuldu.

herneyse, bu alarmın darbe şiddeti ayarlanabiliyor, yani hassasiyeti ayarlanarak kedi medi çıkması durumunda çalmasını engelleyebiliyorsun. hoş hiç bir zaman kedi çıktığında çaldığına da şahit olmadım ama ninja'da dirseğimle motorun gidonuna çarptığımda alarm uyarı vermek için 3 kere kısa olarak ötüyordu.

tavsiye ederim.

piyasada 50 - 70tl arasında fiyatlara satılıyor. alarm sinyal lambalarına da bağlanabiliyor (cbr125'im de fara da bağlıydı) ama sinyal kablolarına ara sigorta koyman lazım ki, hırsızlar sinyal kablolarını kesip ters birleştirerek alarmın sigortasını attırmasınlar.

bir de hiçbir zaman sadece alarma güvenme.
    2 motosikleti gören kamerada var 7/24 kayıtta
    mobil izlenebiliyor

uzaktan çalıştırma nasıl bağlanıyor acaba ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)