Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bu kask iş görür mü?

Motovento
    REKLAM ALANI
    AH MEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler bu sabah kaskın üstüne çıktım banamısın demedi 128 kg yim.
    işe gittiğimde yine düşürdüm biraz daha açıldı ama hala sağlam gibi.
    bi kaç kişi üst tabakasında ki kısmı çatlamış diyor. herneyse polise gidip bu çocuğu şikayet edicem bakalım alabilcekmiyim paramı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

Alıntı isobln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun sabah hızla evden çıkmaya calışırken bende LS2FF370 kaskımı en fazla 1 mt belkide yoktur elimden halı üzerine düşürdüm fayans üzeri halı ama kasktan çat diye ses geldi içim gitti baktım iyi inceledim hiç cizik çatlak yok yeni de almıştım ne yapsamki çene açılır kask birde bastırdığımda zaten esniyodu
    hocam geri götür full face al açılırları tavsiye etmiyorlar. arai üretmiyor bile

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    20 gün önce ilk kask düşürmemi yaşadım arka tutacak demirine iki tane bisiklet kilidiyle kitliyordum elimden bir kaçırdım ikisi de düştü artçı termoplastik kendi kaskım fiberglass yanlardan bastırınca esneme yapmadığı için kullanmaya devam ediyorum kasklar ls2 ff3750 diğeri shogun(375 herhalde)

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 gün önce ilk kask düşürmemi yaşadım arka tutacak demirine iki tane bisiklet kilidiyle kitliyordum elimden bir kaçırdım ikisi de düştü artçı termoplastik kendi kaskım fiberglass yanlardan bastırınca esneme yapmadığı için kullanmaya devam ediyorum kasklar ls2 ff3750 diğeri shogun(375 herhalde)
    az daha kullanıcam yarın polise gidip görütülerle düşüren şahsı şikayet edicem inşallah paramı alabilirim

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    şimdikini bana satcan mı? ))

Alıntı kordinaryus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdikini bana satcan mı? ))
    kaç verirsin :D

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı AH MEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler dün gece gidip kaskı sıkıştırmaya çalıştım kask 1 cm bile esnemedi gerçekten kaliteli birşey sadece üstünde ki kaplama çatladı heralde sonuçta kask Fiber-Glass yapısı var.
    herneyse 1500 2000 tl biriktirince arai veya shoei alıcam bunuda artık balyozla baltayla denemeler yapıp video çekerim buraya konu açarım

bu arada kaskı bel hizasından fayansa düşürdük herhangi bi kazada falan bu hale gelmedi.
    balyozla deneme yapmana gerek yok zaten marushin markasının aynı denemeleri youtube da mevcut. ardçı kaskı yaparsın niye güzelim kaskı parçalamaya çalışasın ki? (çalışasın diyorum hakkaten parçalayamıyorlar çünkü)

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:23 ----------

şöyle bi örnek video da paylaşayım
    AH MEN bunu beğendi.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı AH MEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kask iş görür mü kazaya kadar?
    kaza yapacağım diye kendini sartlandirma bilinç altında

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)