Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kırmızı anahtar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ortopedist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha X max 250
    Merhaba arkadaşlar. Yamaha X Max 250 ile ilk 1000 km yaptıktan sonra 15 gün kadar kullanmadım ve dün ilk kez çalıştırmayı denedim. Biraz nazlanarak çalıştı ama rölantide durdu bir kaç kez çalıştırmayı denedim, aküyü zorladım herhalde ki bitiverdi :( Sagolsun arkadaşlarla bayağı bir uğraştık aküyü şarj ettik çalışır gibi oldu sonra yine tık yok. Buraya kadar sorun yok sonra acaba beyinde mi sorun var diye merak edip kırmızı anahtarı takarak yeniden denedik yine çalışmadı. Servise götürdük. Sorun benzindeymiş, kirli benzin almışım ve tıkanma yapmış, ama şimdi de kırmızı anahtar dışında diğer 2 siyah anahtarla çalışmıyor. Daha önce sitede bu konuyla ilgili açılmış bir topic vardı ama bulamadım malesef :( Servisten de X max 250 yeni model olduğu için araştıracaklarını söylediler (yani onlar da bilmiyorlarmış ). Burada okuduklarımdan hatırladığım kadarıyla önce kırmızı anahtar sokulup onun yardımyla siyah anahtarlar programlanıyordu. Bu konuda bilgisi olan varmı? Motorumu özledim .. teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    önce kırmızı anahtarla kontağı açıp, kapatıyorsunuz. bir iki saniye içinde siyah anahtarlardan biriyle yine açıp kapatıyorsunuz, sonra diğeriyle de aynı işlemi hızlı hızlı yapıyorsunuz.
    bildiğim kadarıyla böyle bir işlemdi, gerçi servis daha detaylı anlatacaktır.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    http://www.motosiklet.net/forum/show...FDz%FD+anahtar

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Bu başlık amacına ulaşmıştır.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: danger0 **************
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler