Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet Alarmı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Arkadaşlar benim hussar scooter'ım var..O na alarm taktırmak istiyorum..Bildiğiniz iyi bir marka var mı? ve piyasa fiyatı ne kadardır??Sadece alarm istiorum otomatik çalıştırma olmasın Sağolun şimdiden
    0 Rh (+)
    06 - 09

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    bende ybr me taktırmak istiyorum ama gerçekten ii bişey olsun istiyorum.önerilerinizi bekliyorum teşekkürler...
    B rh +(pozitif)

Motosikleti
    Hussar125
    Ben bi internet sitesinde gördüm..Bertone marka 33ytl , bosch alman malı 70 ytl di
    0 Rh (+)
    06 - 09

Sargonnas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cenmax
    motorsikletler için alarmlar var ama fiyatları bilmiyorum...

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Ben 25 ytl'ye taktırdım. Daha fazlasına gerek yok. Alırken şuna dikkat et. Ürünü kutusundan çıakrt ve beyin kısmının kapağının tam oturan bir tipte ve su geçirmezlik düzeyini kontrol et. Bazı ürünleri 50-60ytl'ye veriyorlar ama su sıszdırmazlık namına birşey yok. Kısa sürede bozuluyor. Benim 25ytl'ye aldığım bir önceki aldığımdan çok daha ucuz ve daha sağlam görünüyor. Öyle cicili bicili lambalı teferruatlı ürünler alma parana yazık. En ucuzların içinden iyisini al.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    Hussar125
    Teşekkürler tavsiyeleriniz için..35 ytl ye Bertone marka aldım..Güzele benziyor Ama otomatik çalıştırma özelliğini bağlatmayacağım
    0 Rh (+)
    06 - 09

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    hocam iskenderun tarafında 60 ytl ye takıyolar...ama diğer arkadaşların sööledikleri fiyatlar çok hoş o bosch marka alarmı nerden bulurum
    iskenderun mehmet bilgin

Motosikleti
    Hussar125
    Bosch'un bazı büyük şehirlerde bosch service diye yerleri var..Orda bulabilirsin...Bide sana linki veriyim ordan bak http://www.otopol.com/product_info.p...ucts_id=100692
    0 Rh (+)
    06 - 09

afk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    liberty200
    rider89 nerden aldın diye sorsam acaba

Motosikleti
    Hussar125
    Afk ben Ankadadayım Yiba çarşısından aldım...Eğer Ankaradaysan dükkanın ismini verebilirim
    0 Rh (+)
    06 - 09

Team 106 GTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150-Siyah
    Bende geçen hafta taktırdım. DavidWolf diye bi marka. Beyin kısmı tam kapalı gibi gözüküyodu , su geçirmicek gibi yani. Fiyatı 40 YTL sirkeciden aldım.Uzaktan çalıştırma özelliği var ama ben bağlatmadım.Motor hafiften sallanırsa 3 kere çalıp duruyor, eğer biraz daha fazla hareket olursa bu sefer başlıyo sağlam şekilde çalmaya 8 ses var sanırım hepsi değişerek çalıyo. Benim işimi gördü açıkçası.

Motosikleti
    HONDA CBF500
    Makine alarmı nereden aldın ögrenebilirmiyim fiyatı çok uygun gibi. Fiyatı uygun alabilecegim bir yer tavsiye edebilecek kimse varmı ? Ben istanbuldayım Honda CGL için düşünüyorum

Teşekkürler

Motosikleti
    Hussar125
    Team 106 GTI ; uzaktan kumanda ile çaışmayı bağlatmasan, anahtar olmadan kumanda ile 2 düğmeye bastığında otomatik motoru kapatma olmuyo sanırım...
    0 Rh (+)
    06 - 09

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Ben alarmı Adana'dan bir motosiklet parçacısından aldım. Bende otomatik çalıştırmayı takmadım. Alarm işimi görüyor bozulana kadar gider. Sonrası Allah büyüktür alırız yenisini
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

volkanerguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar neden motor çalıştırmayı taktırmıyosunuz bi zararı mı oluyor motora??

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Ben otomatik çalııştırmayı da bağlattım YBR ye.
    Tuşlara sık bastığımdan mı ne bir kaç kez sigorta attırdı.
    Bir sefer 4 sinyal ampulleri ve gösterge tablosundaki sağ - sol sinyal uyarı ampulcüklerini kesti.
    Şimdi çok sık basmıyorum tuşlarına ard arda. Yaklaşık 1 aydır hiç problem yok.

Uzaktan çalıştırmak ayrı bir avantaj bence. Önceden jiklede bırakıyorum, motoru alacaksam evden basıyorum çalıştırma tuşuna, Aşağı inip, kapıyı, disk kilidini, direksiyon kilidini açıncaya kadar motor ısınmış oluyor.

Bazen havası da oluyor uzaktan çalıştırmanın. Bağlatmayanlar nedenini yazarlar mı acaba?
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

brsyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Dakar
    benim disk killim uzerinde harekete duyarli bi alarm var
    fena degil, sesi cok yuksek cikmiyo ama sadece ilk planda caydirici olarak işe yaradigini dusunuyorum

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı rider89 adlı üyeden alıntı
    Afk ben Ankadadayım Yiba çarşısından aldım...Eğer Ankaradaysan dükkanın ismini verebilirim
    Ben Ankaradanım dükkanın ismini söyleyebilirmisin ?

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    uzaktn çalıştırmamanın takılmamasının sebebi; normalde motoru çalıştırmak için marşa 1-2 saniye basıp bırakırsınız.. uzaktan çalıştırma sisteminde ise bu süre 4-5 saniyeye uzayarak marş motorunu yakabiliryor..
    CBR 600F Honda,

73umut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    arkadaşlar ben bir ay önce syna marka bir alarm taktırdım.alarmı elliye aldım yirmiyede taktırdım.motoru elleyince 3 defa ötüyo bir daha elleyince sıkı bir şekilde bağırıyo.uzaktan çalıştırması var ve uzaktan çalıştırıp anahtar takmaz isen 3 dakika sonra kendini istop ettiriyo.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler