Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Telefon Tutucu Sabitleme

Motovento
    REKLAM ALANI
    dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Büyük bir heves ile internet üzerinden satın aldığım ürünüm sonunda bana ulaştı, evet bir IPhone telefon tutucu fakat alırken büyük bir heyecanla aldığım için hiç dikkat etmedim aceba motosikletime olur mu olmaz mı diye. Aldım fakat takamadım Bu durumda siz bilgili arkadaşlarıma danışmaya karar verdim. Aşağıda telefon tutucusunun tam bir bisiklete göre olduğunu göreceksiniz ve motosikletimin ön tarafının çekilmiş resimleri var sizce nasıl birşey yapayım ki bunu motosikletimin ön tarafına oturtabileyim Yardımlar için teşekkür ederim şimdiden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    O kadar büyük resimleri göremeyiz.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar büyük resimleri göremeyiz.
    Düşüreyim resim boyutlarını diyeceğim fakat mesajı düzenleme süresi dolmuş sanırım.
    şŞtt.. Ses Kes, Ses Dinle 1 Tam Gaz 1 Ara Gaz..
    Hayal kuruyorsan, ulaşmak için çaba sarf et.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Denemek lazım ama sol tarafa takılabilir sanki.
    dmRhn bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Denemek lazım ama sol tarafa takılabilir sanki.
    Arda ne yazık ki olmuyor oraya da denedim fakat fren nedeni ile arkada sıkışma yapıyor :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

Işte aslında ihtiyacım olan şeyi buldum

Biraz araştırdım 25TL felan bu ne böyle ya fiyatlar uçuk :(

aga o şeyler yarış motoru dışındaki gidonlara oluyor. bizim motorlarda daha değişik çözümler gerek cünkü gidonumuzda yuvarlak kısım yok. bende telefon tutucu bakıyordum fakat uyduramadım birşey. sen nasıl yaptıgını bizimle paylaşırsan sevinirim

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı alper_becker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga o şeyler yarış motoru dışındaki gidonlara oluyor. bizim motorlarda daha değişik çözümler gerek cünkü gidonumuzda yuvarlak kısım yok. bende telefon tutucu bakıyordum fakat uyduramadım birşey. sen nasıl yaptıgını bizimle paylaşırsan sevinirim
    Aynen Hocam bir türlü uymuyor, bende henüz uyduramadım fakat uydurulabilecek birşeyler buldum da işte nasıl temin ederim ona bakıyorum. Bulursam muhakkak sana özel mesaj atar, buradan da yazarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:26 ----------

Alıntı alper_becker adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Böyle bir ürün buldum bu ortalama kargo dahil Türkiye 'ye 9,11TL 'ye geliyor.
    Tabii istersen daha da kaliteli ürünler var fakat bence bu yeterli olur diye düşünüyorum kendimce yani beni ihtiyacımı karşılayacaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)