Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

27 Kilometredeki sıfır HONDA yolda bıraktı!

Motovento
    REKLAM ALANI
    prohonda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    burda sorulması gereken en önemli şey sıfır makinanın hava borusu nasıl bükülmüş. Yapılan açıklama gayet mantıklı doğru bir açıklma yeterli hava olmadığı zaman benzin yanamaz motor stop eder 3000 rpm de bunun sınırı olmuş bu durumda. 30 günü geçmediyse fatura tarihi içinizin rahat etmesi açısından yenisi ile değiştirme hakkına sahipsiniz bunu kullanabilirsiniz. Fakat içiniz rahatsa bundan sonra bi sorun çıkacağını sanmıyorum pinpirikli olmaya gerek yok. Hayırlı olsun kazasız sürüşler. (bu başlık sayesinde de anti-hondacılar ve çin malı savunucularına gün doğdu. muratlion buralarda mısın ? :D cbr250r forumundakiler bilir ;)
    Rüzgarın Yüzünü Okşamasına İzin Ver...Ama Şeytanın Kulağına Fısıldamasına ASLA..!
    https://www.facebook.com/groups/hondacbr250rclub

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Vay canına be Çinli yapsa yerden yere vururdunuz

Honda yapınca işte olabilir kul hatasıdır hatasız şey olmaz arada olur öyle şeyler bir sürü tantana
    zaferkarizma bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    bişi olmaz hondayı 25 degıl 5000 km de bıle kolay kolay bozamassın
    www.erkakurye.com

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Peki bükülmüş hortumla motor nasıl 27 km gitti..

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki bükülmüş hortumla motor nasıl 27 km gitti..
    Belki sıkıntı başka birşeydi, değiştirilip soruna hortum büküldü dendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    geçmiş olsun...talihsizlik işte...

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    arkadaş haklı ç,nlide olsa yok zaten 5 para etmez sakın almayın bilmem ne honda ya para verdik ya po sürdürmeyiz

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    arkadaşlar bu tartışma hiç bitmez her açılan konu az çok çin japon muhabbetine dönüyor, çinli alırsın yerden yere vururlar, honda alırsın yok yok yamaha alsaydın derler, gider en kralını alırsın ya hu o motorada o para verilirmi aaabi derler ben olsaydım şunu alırdım yok bunu alırdım falan filan kısacası iki ucu ... değnek bol bol kafa karıştırırlar

olur böyle hatalar, honda servisi yakalar

kamsea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s2 250
    sonuçta bir sorun vardı ve çözüldü mü ? bu süreçte saçlarınızı yolduracak servis personelleri/prosedürleri oldu mu ? cebinizden kaç para harcadınız ?
    bir de 1000 honda dan kaç tanesi bozulur ? 1000 çinliden kaç tanesi bozulur ? Hondanın kalitesi belki çinli ile aynı olabilir ama ürününün arkasında duruyor mu ?
    arslan26, dockerengin, Shrieker ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Potenza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be,koskoca dünya markası Honda neymiş yahu..İyi ki okudum bunları..Birde o Honda sahiplerinin yaşadığı sorunları Honda yetkililerinden duysak ne derler acaba.Ben duydum,duyuyorumda,ama çok duyduğum ''Bu kadar bilinçsiz kullanıcıyı hep bir arada sadece Türkiye'de görüyoruz'' idi..Tabi adamlar burda yok vurunda vurun markaya,nasıl olsa savunamıyorlar kendilerini..
    Yurdum insanı,o kadar bilmiştir,o kadar bilirki her konuda atma da tutmada sınır tanımaz.En güzel örneği de bu ve bunun gibi sitelerdir.Suzuki de hiç sorun yok değil mi?Yamaha da da yok?Vay be bizim Honda lar demek ki üretim ıskartası,zayi makineler,hep buraya geliyor,vay sizin cehaletinize ben!!!39 yaşındayım,adam diyor ki bende bir zamanlar bunlardandım falan filan..Haha...sen daha bebekken biz puch lara,peugeot panter lere biniyorduk,nasıl bir zamanlar bizden oluyordun?..sokak aralarında,o saydığın motorlara biz yazlıkta bakkala çakkala gitmek için biniyorduk...Benim hatam,en büyük hatam böyle zırcahillerin olduğu bir foruma yazmak.Honda sizin neyinize ya?Suzuki neyinize sizin?Cahil cühelarla nereye kadar..Yok servis çözemiomuşta,orda çözemezler şaşırmadım,yok bilmem neymiş...
    Herkes motor arızasına odaklandığı için yazdıklarınız gözden kaçmış. İnsanların sahip olduğu bilgi ve deneyim, kişiliklerine olgunluk olarak yansır. Bilgi birikimlerini aktarırken alçak gönüllülüğü elden bırakmazlar. Kimileri ise daha 10 metre gitmeden milyonlarca km yol yapmış havasındadır. Bu da davranışlara tepeden bakma, küçümseme ve küstahlık olarak yansır. Forumdaki insanları bu kadar aşağıladıktan sonra size sormak lazım. Bu forumda işiniz ne?..
    The Machine ve acayüp bunu beğendiler.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Doğru diyorsunuz,benim forumda ne işim var diye.Bir nevi tepki diyelim o zaman,
    Bu arada,ne kadar km.tecrübem yada deneyimim olursa olsun,bunu sorgulayacak son yer burası,kişilerde siz ve sizin gibiler olur,içiniz rahat olsun
    Sonra yollarda motordan düşercesine selam filan verir,bir sürü soru sorarsınız,her neyse..
    İşte hatayı kendinde aramalı insan,bende öyle yapıyorum

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Sadece şanssız bi tesadüf.

Durumu servis açıklar zaten ama için rahat olsun motor komple perte çıksa bile şu ülkede daha hızlı geri dönüş alabileceğin bi marka yok.

Benim CBR 250 min komple motoru değişti, üstelik 1.5 günde 2 bile değil, üstelik kullanıcı hatası ve yinede el cebe kesinlikle atılmadı, herşey Honda'dan...

Bi şanssızlık seni bulmuş hepsi bu, sıkma canını, yinede geçmiş olsun

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sayın Potenza, motorlu olmuşsunuz ama motorcu olamamışsınız.
    Arkadaşlara tembihlerim birdaha size selam vermez soru sormazlar.
    Affedin.
    İyi sürüşler.

kurufasulye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200ns
    Benim sym de 8. kmde arıza yaptı.Stop edip bir daha çalışmadı.Marş dinamosunu değiştirdiler düzeldi.İlk gün çok moralim bozulmuştu.

Motosikleti
    honda cbr 250
    benzin bitmiştir

The Machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150 Siyah 2008
    Potenza'ya sesleniyorum. Abi gerçekte bunu demek istememiş olabilirsin ama bu forumdaki herkese cahil cühela sıfatını yakıştırmışsın.

İlk önce şunu söyleyeyim ki bu forumdaki kişilerden bazıları sizden az şey biliyor olabilirler. Zaten burayı da bilgi edinmek ve kendi bilgilerini başkalarıyla tartışmak için kullanıyorlar. Birbirimize bu kadar tahammülsüz olmayalım. Çünkü burada herkesin şahsi görüşleri yazılı ve eğer herkes noktası virgülüne doğru şeyler yazsaydı burada her sorunun tek bir cevabı olurdu. Tartışmaya ve bilgi alışverişine gerek olmazdı.

Belki sadece tek bir kişi veya birkaç kişiye söylemek istediğiniz sözler "böyle zırcahillerrin olduğu forum" derken hepimize gelmiş. Kusura bakmayın ama ben kendime bu sıfatı yakıştıramadığım için buraya yazdım. İyi forumlar hepinize...
    Shrieker bunu beğendi.

Technico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150
    büyük ihtimal anlattıgına göre benzin varsa benzin pompasındandır veya musluktan kardeşim fazla moral bozuklulugu yapma honda illaki yapacaktır ama 27 kmde bozulması sans belkide hiç kalkmayabilirdide :D sana allah sabır versin ama değiştirilmesi iste motorun baska sorunlar felanda cıkabilir 27 kmde patlak veren bir motor 1000 kmde felan düşünemiyorum üretim hatası herşeyde olur ama bir kere tamire girerse o batar bence değişmesi için çabala.

rgnkr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar Çin - Japon tartışmasına pek anlam veremiyorum. Bir çin motoru tabii ki Honda'nın yanından bile geçemez. Beni üzen konu belki Çin malı motor ile bile yaşamayacağım bir şeyi henüz 27 KM'de Honda ile yaşamış oluşum. Ben bir Çin malı almaktansa iyi bir Japona bineyim diye motosiklet alışımı 1 yıl daha erteledim. Ne için? 27KM'de yolda kalmış olmak için mi?

Neden 27km gitti de 27. km'de o hava borusu iş yapmaz hale geldi bilmiyorum.

Bu süreçte benim için olumlu olanlar,
    +Honda Mototal'dan Serdar beyin yanıma kadar gelip yardım etmesi. Ona ciddi anlamda teşekkür ederim.
    +Honda'nın motoru çekici yollayıp alıp, 5 kuruş ödetmeden hemen ertesi sabah geri vermesi. (sıra falan beklemedim, ilk benim motoruma baktılar sanırım)
    Bu süreçte benim için olumsuz olanlar,
    -Dediğim gibi belki bir çinlinin bile yaşatmayacağı sorunla üstelik bu acemi halimle yolda bırakan Honda.
    -Mototal'ın servisini beğenmedim. Ustalar adam gibi sorularıma cevap bile vermedi. Adama "motorun durumu ne" diye soruyorum "plakalığa 3. vidayı takayım mı daha iyi tutar" diyor.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Honda'nın Türkiye sistemine bir el atması gerekiyor..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)