Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor şasesinin ufak bölümünde pas :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CB650F
    Honda cbr 125r motorum 1 yaşında ve devamlı kapalı garajda durdu yağmur çamur görmedi hatta tasla kovayla topu topu 5 kere falan yıkamışımdır fakat radyatör ile soğutma suyu kabı (ismi farklı birşeyde olabilir şehfaf bir kutu içinde mavimsi bir su var.) arasındaki ince boruyu tutan şaseye kaynaklı kanca bağlantı noktasında ufak bir çatlak olmuş ve tırnak büyüklüğünde paslanmış bu doğal birşeymidir acaba şaseye kaynakla bağlanmış olan bu parça kopma ihtimali varmıdır ? cevaplar için şimdiden sağolun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    fotoğraf paylaşırsan daha çabuk yardımcı olabiliriz. 1 senelik motorda ne çatlağı?
    cenkito bunu beğendi.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Benım cbr 250 r motor var. boyun kısmında benımde paslanma gibi bişiler oldu. aldım elime siyaj Ojeyi ince boyadım

Motosikleti
    CB650F
    Sabahtan gaz yağı sürdüm bıraktım 6 saat sonra pasın çıkmadınığının farkına vardım wd 40 sıkıp temizlemeye çalıştım pek çıkmadı siyah metalik sprey boyayı kutu içine boşaltıp ince fırçayla boyadım sanırım boya hafiften çizilmiş zamanla pas tutmuş ve orada çatlama yapmış

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    eğer rengini bulursan ufak yerler için pas üstüne sprey boya var. ben biraz temizledikten sonra basıyorum boyayı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)